1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KARTAL, BU YIL ÇOK FARKLI
KARTAL, BU YIL ÇOK FARKLI

KARTAL, BU YIL ÇOK FARKLI

Başkentin siyah-beyazlı ekibi sergilediği performansla puan cetvelinde olduğu gibi istatistiklerde de liste başı. İlk altı haftada yirmi iki gol atan Yenicami, Telsim Süper Lig’de birinci sırada yer alıyor. Ligin yenilgisiz iki takımından biri ola

A+A-

 

 

 

Başkentin siyah-beyazlı ekibi sergilediği performansla puan cetvelinde olduğu gibi istatistiklerde de liste başı.

İlk altı haftada yirmi iki gol atan Yenicami, Telsim Süper Lig’de birinci sırada yer alıyor. Ligin yenilgisiz iki takımından biri olan Yenicami’nin gol sayısı birçok takımın toplam gol sayısını geride bırakıyor.

Bugüne kadar Düzkaya (3), Gönyeli (3), Göçmenköy (5), Cihangir(4), Bağcıl (3) gol atma başarısı gösterdi. Beş takımın toplam gol sayısı 18.

İlk altı haftada 22 gol atan Yenicami, Düzkaya, Gönyeli, Göçmenköy, Cihangir ve Bağcıl’ın toplam gol sayısını geçmiş oldu.

Yenicami’nin bu üstünlüğü puan tablosuna da net bir şekilde yansıyor. Kartallar ilk altı haftada kayıpsız 18 puan topladı.

Buna karşılık Düzkaya (1), Gönyeli (1), Göçmenköy (4), Cihangir (4), Türk Ocağı (4) ve Bostancı Bağcıl (5) puan toplayabildi. Altı takımın toplam puan sayısı 19.

 

EN GOLCÜ MASSA

Takımın en golcü ismi Massa. Massa bugüne kadar biri penaltıdan olmak üzere 7 gole imza attı. Geçtiğimiz hafta Kasım Tağman, Sabri ve Ertaç gol atma başarısı gösteremedi. Zorlu Doğan Türk Birliği deplasmanında 69’uncu dakikada penaltı golüne imza atan Massa, gol krallığı yarışında Kasım Tağman ile zirveyi ortak oldu.

Yenicami 22 golden 8 tanesini ilk yarıda, 14 golü ise ikinci yarıda attı. İkinci yarıda atılan 14 golden 8 tanesi son on dakikalık bölümde (80-90 dk.) geldi.

Yenicami’de gol atma başarısı gösteren futbolcular şöyle:

 

Massa (7)

İbrahim Çıdamlı (3)

Hüseyin Kayalılar (3)

Mehmet Göktaş (2)

Ercan (1)

Neval (1)

Hascan (1)

Musa (1)

Okan (1)

Seper (1)

Ünal (1kk). Göçmenköy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 664 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler