1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KARPAZ'DA GERGİNLİK
KARPAZDA GERGİNLİK

KARPAZ'DA GERGİNLİK

KARPAZ'DAKİ "TECAVÜZ" İDDİASI GERGİNLİK YARATTI Dipkarpaz köyü dün "tecavüz" iddiası ile çalkalandı. 15 yaşındaki bir kıza tecavüz edildiği iddiası sonucu, bu yönde "dedikodu" yaptığı gerekçesiyle Murat Güney isimli kişi darp edildi. Tartışma sonucu üç k

A+A-

 

 

KARPAZ'DAKİ "TECAVÜZ" İDDİASI GERGİNLİK YARATTI

Dipkarpaz köyü dün "tecavüz" iddiası ile çalkalandı. 15 yaşındaki bir kıza tecavüz edildiği iddiası sonucu, bu yönde "dedikodu" yaptığı gerekçesiyle Murat Güney isimli kişi darp edildi. Tartışma sonucu üç kişi tutuklandı.
Polis Basın Subaylığı "tecavüz" iddiasını doğrulamadı, bölge sakinleri ise "olayın ört bas edilmek istendiğini" öne sürdü.
Polis ya da sağlık makamları, iddiaları doğrulayan hiçbir açıklama yapmazken, tek açıklama Dipkarpaz Belediye Başkanı Mehmet Demirci'den geldi.
Demirci, bölgedeki muhabirlerimize yaptığı açıklamada, tecavüz edildiği iddia edilen kızın Yeni Erenköy Sağlık Ocağı'nda kontrol edilerek, tecavüze uğramadığı yönünde rapor alındığını söyledi.
Polis ve Sağlık Hizmetler Uzmanı'nın gözetiminde yapılan sağlık kontrolünde, ilgili kızla "temiz" raporu verildiği öğrenildi.
Ancak, Karpaz bölgesinde, tüm bu gelişmeler sonucu ciddi gerginliğin hakim olduğu bildirildi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1244 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler