1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Karoyan: Düşman olmayacağız
Karoyan: Düşman olmayacağız

Karoyan: Düşman olmayacağız

Geçtiğimiz günlerde Rum Yönetimi Başkanı Dimitris Hristofyas ile olan iş birliğini noktalayan DİKO partisinin başkanı Marios Karoyan, hükümetten çekilmiş olsalar da, Hristofyas’ın düşmanları cephesine geçmeyeceklerini söyledi

A+A-

 


Geçtiğimiz günlerde Rum Yönetimi Başkanı Dimitris Hristofyas ile olan iş birliğini noktalayan DİKO partisinin başkanı Marios Karoyan, hükümetten çekilmiş olsalar da, Hristofyas’ın düşmanları cephesine geçmeyeceklerini söyledi.
Politis gazetesine demeç veren Karoyan, DİKO’nun siyasi karmaşa yaşanmaması için yapıcı bir şekilde çalışmaya devam edeceğini kaydederken, kötü gidişattan istifade etmeye çalışan muhalefete de eleştirilerde bulundu.
2013 yılında yapılacak olan başkanlık seçimlerinde, DİSİ ile aynı cephede bulunma olasılığının altını bir kez daha çizen Karoyan, DİKO’nun hiçbir zaman fırsatçı seçimler yapmadığını vurguladı.
Hristofyas’ın istifa edip etmeyeceği konusundaki inisiyatifin yine Hristofyas’a ait olduğunu belirten Karoyan, her ne karar alırsa alsın Hristofyas’a saygı duyacaklarını söyledi.

 

 

 

 

Bu haber toplam 542 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler