1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KARAYELLER GİTTİ, EMİROĞLU GÖREVDE
KARAYELLER GİTTİ, EMİROĞLU GÖREVDE

KARAYELLER GİTTİ, EMİROĞLU GÖREVDE

Yenicami yönetim kurulu İltaç Karayel ve Sertaç Karayel’i görevden aldı.

A+A-

 

 

Süper Lig’in ilk iki haftayı puansız kapatan Yenicami’de yönetim kurulu İltaç Karayel ve Sertaç Karayel’i görevden aldı. Siyah-beyazlılar takımın başına Osman Emiroğlu’nu, idari menajerlik görevine de Ulus Nasıroğlu’nu getirdi.

Takıma katkı sağlayamadığı ifade edilen TC’li futbolcu Özenç Albayrak’la yollar ayrılırken, sezon öncesi kadro dışı bırakılan Kayhan Bulut ile Mehmet Çil’in affedilerek takıma katılacağı belirtildi.

Yenicami Kulübü’nden yapılan açıklama şöyle:

“Yenicami Ağdelen Kulübü Yönetim Kurulu, kamuoyunun uzun süredir yakından takip ettiği üzere altyapı ve öz kaynağa yönelik olarak ciddi yatırımlar gerçekleştirmektedir, bu bağlamda A Futbol takımında da hem günün gerçeklerinden uzaklaşmadan hem de uzun süreli ve istikrarlı başarı hedefleriyle yeni bir yapılanmaya gidilmiştir.

İstikrarlı bir yapı ve ekonomik aklı da hesaplayarak ilerlemek isteyen Yenicami Ağdelen Kulubü, bu bağlamda mevcut antrenörleri İltaç ve Sertaç Karayel’le yollarını ayırma kararı almış ve takımın başına Osman Emiroğlu’nu getirmiştir. Bir diğer önemli görevlendirme ise Ulus Nasıroğlu’nun İdari Menajerlik görevine getirilmesidir. Bilindiği üzere Ulus Nasıroğlu Yenicami’de hem futbolcu, hem taraftar hem de yönetici olarak yıllardır hizmet etmiş olup, camiayı en yakından tanıyan isimlerin başındadır.

Yenicami Ağdelen Kulübü’nde bu görev değişimleri ile sportif öz kaynakları değerlendirme konusunda en önemli halkalarından birini de tamamlamış olmaktadır.

Alınan bir başka karar ise takıma bir türlü beklenen uyumu sağlayamamış ve TC kontenjanıyla takımda yer alan Özenç Albayrak’la da yollarımızın ayrılmış olmasıdır.

Kulübümüze hizmetleri yadsınamayacak olan Sertaç ve İltaç Karayel hocalarımıza bundan sonraki spor hayatlarında başarılar diler, göreve yeni atanmış Osman Emiroğlu’na ve Ulus Nasıroğlu’na ise camia olarak güvenimizin tam olduğunun altını çizeriz.

Son olarak belirtmek isteriz ki Yenicami Ağdelen Kulübü Yönetim Kurulu olarak takımıza sezon başında koyduğumuz ilk 5 içerisinde yer alma hedefinde herhangi bir sapma olmamıştır. Yine altını çizeriz ki bu koyduğumuz hedef geleceği de koruma altına alan hamlelerimiz de bir noksanlığa yol açmayacaktır.

 

 

 

Bu haber toplam 501 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler