1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KARAYEL: İKİNCİ YARI HATA KALDIRMAZ
KARAYEL: İKİNCİ YARI HATA KALDIRMAZ

KARAYEL: İKİNCİ YARI HATA KALDIRMAZ

Bu sezon yeniden yükseldiği Telsim Süper Ligi’nde şampiyonluğu hedefleyen ve ligin ilk yarısını 29 puanla lider Çetinkaya’nın ardından ikinci sırada tamamlayan Yenicami ikinci yarı hazırlıkları için dün, Antalya kampına başladı. MASSA KAMP

A+A-

 

 

Antalya’da kamp çalışmalarına dün başlayan Yenicami’de teknik direktör İltaç Karayel hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ve ikinci yarıda hata kabul etmeyen bir sürece gireceklerini söyledi

 

Necmi BELGE

Bu sezon yeniden yükseldiği Telsim Süper Ligi’nde şampiyonluğu hedefleyen ve ligin ilk yarısını 29 puanla lider Çetinkaya’nın ardından ikinci sırada tamamlayan Yenicami ikinci yarı hazırlıkları için dün, Antalya kampına başladı.

 

MASSA KAMPA KATILACAK

Konu ile ilgili olarak, görüşlerini aldığımız Teknik Direktör İltaç Karayel, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ve ikinci yarıda hata kabul etmeyen bir sürece gireceklerini söyledi.

22 futbolcu, 4 teknik adam, bir yönetici ve bir malzemeci ile toplam 28 kişi ile kampa geldiklerini açıklayan Karayel, Massa’nın 5 Ocak Perşembe günü kampa katılacağını ve kampın 02-09 Ocak 2011 tarihleri arasında Antalya Kervansaray Otel’de gerçekleşeceğini ifade etti.

 

YÖNETİCİLER PERŞEMBE GÜNÜ KAMPTA

Perşembe günü Başkan Kaan Kaner ile yönetici Enver Kahveci’nin kampa geleceklerini belirten Karayel, böylece yöneticilerin kampta olmasının futbolculara doping gibi geleceğini belirtti. Günde çift idman yaparak ikinci yarıya hazırlandıklarını dile getiren Karayel, bu kamp süresince iki hazırlık maçı yapmayı planladıklarını söyledi.

 

YENİ TRANSFERLER KAMPTA

Transfer konusunda ise şu anda böyle bir düşünceleri olmadığını dile getiren Karayel, kendi söylemiyle zaten yeni transferleri Ünal ile Behiç’in de kampa katıldıklarını anımsattı. Ligin ikinci hata kabul etmeyen bir sürece gireceklerini bir kez daha anımsatan Karayel ligin ikinci yarısına çok iyi bir şekilde hazırlanıp, Kuzey Kıbrıs’a döneceklerinin altını çizdi.

Karayel son olarak amaçlarının önce Federasyon Kupasında Mormenekşe maçını kazanarak tur atlamak, sonra da lige iyi bir girişi yaparak hedefleri olan şampiyonluğa ulaşarak  mutlu sonunu getirmek olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 826 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler