1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KARAVEZİRLER: İSTİKRARA DEVAM
KARAVEZİRLER: İSTİKRARA DEVAM

KARAVEZİRLER: İSTİKRARA DEVAM

Aytaç Karavezirler, geçen sezon ‘A’ ve U19 takımlarının başarılı bir sezon geçirdiği belirterek, “Cihangir’in başarısı tüm camianın birbirine duyduğu özgüven sayesindedir” diye konuştu

A+A-

 

 

 

 

 

Yeni sezon çalışmalarını aralıksız sürdüren Cihangir Futbol Takımı bu sezonki hedefini de kesinlikle üst sıralar olarak belirledi.

Geçtiğimiz sezonu başarılı bir şekilde tamamlayan ve oynadığı futbolla büyük beğeni toplayan Cihangir, istikrarlı yönetimi, teknik ekibi ve futbolcu kadrosuyla bu sezon da tüm takımların korkulu rüyası olacağa benzer.

Yeni sezonun başlamasına az bir süre kala görüşlerini aldığımız Cihangir takımının başarılı kulüp başkanı Aytaç Karavezirler, bu sezonki hedeflerinin kesinlikle üst sıralar ve kupayı kazanmak olduğunu söyledi. Cihangir Kulübü’nün istikrardan yana bir politikası olduğunu belirten başkan, gerek teknik ekip, gerekse futbol takımında çok fazla değişiklik yapmadan bu sezona hazırlandıklarını belirtti. Cihangir’in küçük bir yerleşim yeri olmasına rağmen başarılı olmasını “Cihangir’in başarısı tüm camianın birbirine olan özgüveni sayesindedir” şeklinde özetleyen Karavezirler tesis ve futbolcu alt yapısına olan yatırımlarına da devam edeceklerini belirtti.

Karavezirler geçen sezon oynadığı futbolla adından sıkça söz ettiren Halil’den bu sezon daha da iyi bir performans beklediğini, ayrıca Can Özsoy’dan da patlama beklediğini bilhassa belirtti. 

Cihangir başkanı Aytaç Karavezirler Çetinkaya’nın bu sezon da kesinlikle başa oynayacağını söylerken, diğer takımlar hakkında yorum yapmak istemedi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 409 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler