1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KARAR AÇIKLANDI
KARAR AÇIKLANDI

KARAR AÇIKLANDI

Lefkoşa’da 15 Mayıs 2011 tarihinde Kemal Aşık Caddesi’nde meydana gelen feci kazada, 23 yaşındaki İrem Gül İnciler’in ölümüne neden olan Mesut Dim, 2 yıl hapislik cezasına çarptırıldı. Sanık Mesut Dim aleyhine olan şikayetini geri çeke

A+A-

 

 

 

 

Lefkoşa’da 15 Mayıs 2011 tarihinde Kemal Aşık Caddesi’nde meydana gelen feci kazada, 23 yaşındaki İrem Gül İnciler’in ölümüne neden olan Mesut Dim, 2 yıl hapislik cezasına çarptırıldı.

Sanık Mesut Dim aleyhine olan şikayetini geri çeken İrem Gül İnciler’in ailesi, dava kararı açıklandıktan sonra verilen cezayı az buldu. İrem İnciler’in annesi mahkeme içerisinde “Çok az” diyerek isyan ederken, mahkeme dışında da “itirazım var” diyerek fenalık geçirdi. Lefkoşa Ağır Ceza Heyeti, bu arada oturuma ara verirken, Anne İnciler’in mahkemeye çağrılan bir ambulansla tansiyonu kontrol edildi.

 

ARACI HEM ALKOLLÜ HEM İZİNSİZ KULLANDI

 

Eğlendikleri mekandan kendine ait olmayan 07 NB 004 plakalı aracı alan sanık Dİm, 146 promil alkolle aşırı sürat ve dikkatsizlik sonucu, Lefkoşa Kara yolları Dairesi önünde araç hakimiyetini kaybederek, önce kaldırıma, ardından Sedat Semavi Endüstri Meslek Lisesi’nin demir parmaklıklarına ve LTB levhasına çarpmıştı. Çarpma sonucu ters dönen araç içerisinde 23 yaşındaki İrem Gül İnciler olay yerinde hayatını kaybetmiş, diğer yolcular 24 yaşındaki Osman Çavuşoğlu, 24 yaşındaki Tuğba Güney ile 23 yaşındaki Ömer Faruk Eminoğlu yaralanmıştı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1964 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler