1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KARADAĞ’DA KOMBİNE DÖNEMİ
KARADAĞ’DA KOMBİNE DÖNEMİ

KARADAĞ’DA KOMBİNE DÖNEMİ

Telsim Süper Lig’in batı temsilcisi Lefke Türk Spor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken bir yandan da kulübe sabit gelir sağlayıcı çalışmalar da yapıyor. Bu bağlamda Lefke Karadağ Stadı’nda kombine satışları yapılacak ve lig öncesi k

A+A-

 

 

Tadilatı devam eden Karadağ Stadı’na yenilenen tribünlere 1000 adet koltuk takıldı. Lefke Türk Spor Kulübü, şeref tribünü sağı ve solunda bulunan toplamda 200 tane koltuğu sezonluk kombine olarak önümüzdeki günlerde satışa çıkaracak ve sezon öncesi maddi anlamda destek kazanacak

 

Haldun Oktay

 

Telsim Süper Lig’in batı temsilcisi Lefke Türk Spor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken bir yandan da kulübe sabit gelir sağlayıcı çalışmalar da yapıyor. Bu bağlamda Lefke Karadağ Stadı’nda kombine satışları yapılacak ve lig öncesi kulübe maddi anlamda destek sağlanacak.

 

200 KOMBİNE SATIŞI

Karadağ Stadı’nda bir süredir devam eden yenileme çalışmalarında sona geliyor. Bu bağlamda tribünlere ekstra 30 metrelik ilave tribün yapıldı. Bunun yanı sıra menekşe ve beyaz renklerde 1000 adet koltuk yenilenen tribünlere monte edildi. Takılan koltuklar sonrasında şeref tribününün sağında ve solunda yer alan koltukları kombine olarak satmayı planlayan Lefke, maddi gelir sağlamak amacında. 100 adet menekşe ve 100 adet beyaz, toplamda 200 koltuk bir süre sonra kombine olarak satışa çıkaca ve bu kombineden satın alacak olan taraftarlar bir sezon boyunca bu koltuklardan Lefke’nin maçlarını izleyebilecek.

 

ZEMİN YENİCAMİ MAÇINA HAZIR

Çalışmaların devam ettiği Lefke Karadağ Stadı’nda bir süre önce sulama sistemindeki aksaklık nedeni ile çim zeminde yaşanan aksaklıklar gideriliyor. Bu bağlamda Yenidüzen Gazetesi’nde çıkan haber sonrası çok ciddi bir çalışma yapılırken, saha zemininin durumu nispeten daha iyiye geldi. Ligin ilk haftasında Lefkoşa deplasmanına gelerek Gençlik Gücü ile karşılaşacak olan Lefke, ikinci haftada kendi evinde oynayacağı Yenicami maçına Karadağ Stadı’nın zemini hazır hale gelecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 568 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler