1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KARA TOL'UN GÜNDEMİNDE
KARA TOLUN GÜNDEMİNDE

KARA TOL'UN GÜNDEMİNDE

Telsim Süper Lig’de başarılı bir kadro kurmak için kolları sıvayan Girne’nin sarı-siyahlı takımı Türk Ocağı yönetimi, güçlü bir oluşum için kolları sıvadı. Kulübe yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Mustafa Şener’in Turgay Kara'yı ta

A+A-

 

 

Girne’nin köklü kulüplerinden Türk Ocağı’nda yapılan toplantıların ardından Teknik direktör konusunda hareketli saatler yaşanmaya başladı.

 

Telsim Süper Lig’de başarılı bir kadro kurmak için kolları sıvayan Girne’nin sarı-siyahlı takımı Türk Ocağı yönetimi, güçlü bir oluşum için kolları sıvadı. Kulübe yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Mustafa Şener’in Turgay Kara'yı takımın başına getirmek istediği, yönetimin bir kısmının da bu düşünceye olumlu yaklaştığı kaydedildi.

Türk Ocağı yönetimi, acele karar vermemek adına yeni antrenörü  önümüzdeki günlerde netleştirme kararı aldı. Takımın başına geçecek ismin mutlaka tecrübeli, futbol kamuoyunda  başarılarıyla bilinen bir teknik direktör olacağını her fırsatta söyleyen  Türk Ocağı yetkilileri, teknik direktör konusunun önümüzdeki günlerde kesinlikle netleşeceğini kaydetti. Bu süreçte yönetimin görüşmeye başladığı bildirilirken, yapılan görüşmeler sonrasında çıkan karardan sonra tecrübeli teknik adama teklif götürecekleri ileri sürüldü.

Yönetim içinde yaşanan bu gelişmelere rağmen Başkan Mustafa Şener’in Turgay Kara'yı çok istediği ve konu ile ilgili ısrarcı olacağı gelen bilgiler arasında. Bilindiği gibi bir süre önce Tayfun Kurtarıcıoğluları’nın adı da Türk Ocağı ile anılmaya başlanmıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 651 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler