1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Kar ve YENİDÜZEN
Kar ve YENİDÜZEN

Kar ve YENİDÜZEN

Kar yağıyor… Hem de lapa lapa… Zaman zaman sulu ama zaman zaman da sadece kar. ‘Görmemişin bilmem nesi olmuş…’ diye bir laf vardır, bizimki de böyle bir durum. Kar yağarken yazımı yazıyorum ama böyle olmazdı! Neden sonra

A+A-

 

Kar yağıyor…

Hem de lapa lapa…

Zaman zaman sulu ama zaman zaman da sadece kar.

‘Görmemişin bilmem nesi olmuş…’ diye bir laf vardır, bizimki de böyle bir durum.

Kar yağarken yazımı yazıyorum ama böyle olmazdı!

Neden sonra kar yağınca, hem de dağın tepesine değil yalnızca, yerleşim yerlerine yağınca, karlara atladık hemen…

Neden atlamayım ki?

İstanbul özlemim artınca İstanbul’a gittim ama gidiş nedenimin başında da kar görmekti. Ama olmadı. “O kadar kadersizim ki denize gitsem denizin suyu çekilir” diye de başka bir laf vardır. İstanbul’da öyle olmuştu. Gittiğim gün yağan kar erimiş, döneceğim gece ise İstanbul tekrar kara bürünmüştü.

Ama bakın, ülkemize yıllar yıllar sonra kar yağdı. Aradığımı Kıbrıs’ta buldum.

***

Ülkeye alışkın olmadığımız karlar yağarken biz size YENİDÜZEN’de alışkın olduğunuz hediye kampanyamızdan bir yenisini sunuyoruz.

Her ay farklı şirketlerimizden farklı hediyeler sizleri bekliyor. Bu ay, bugün,  yani Mart ayındaki hediye kampanyamız Suitex’ten geliyor. Birinci kuponumuzu bugün 24. sayfamızda bulabilirsiniz. 30 kuponunuzu biriktiriyorsunuz, bize gönderiyorsunuz ve çekilişe katılıyorsunuz.

Nisan’da başka şirket, başka hediyeler… Mayıs’ta başka ve daha sonraki aylar da yine hediye kampanyamız devam edecek.

YENİDÜZEN, çeşitli kampanyalarıyla okurumuza ulaştı, şimdi yeniden farklı bir kampanyayla devam ediyor. Daha önce bir okurumuza jeep araba kazandırmış, çok sayıda okurumuza çeşitli beyaz eşyalar vermiş, ve çok sayıda okurumuzu da tatile göndermiştik. Sizler bizlere güvendiniz ve güvenmeye devam ettiğiniz için de teşekkür ediyoruz.

Gazete olarak sizlere daha güzeli, daha doğruyu, daha günceli vermenin büyük gayreti içindeyiz. Bunları vermeye çalışırken çeşitli sıkıntılar ve sorunlar içinde boğuşan halkımıza, okurumuza da sık sık düzenlediğimiz kampanyalarımızla umut dağıtmak istiyoruz.

Umudu dağıtırken ellerimizin boş kalmaması için de zengin hediyelerle geliyoruz size… Bu kampanyamızda ve daha önceki kampanyalarımızda sürekli yanımızda olan çeşitli kuruluş ve şirketlerimize de peşinen teşekkür ediyorum. Biliyoruz ki ülkemizde ne kamu çalışanının ne de özel sektördeki iş sahibinin ve çalışanının işi kolay değil. Özel sektörde iş yapmaya çalışanın zorluğunu da bazen aksi düşünceler olsa da çoğunluk biliyor.

Her zaman söylüyorum, özellikle bizim gibi ülkelerde özel sektörde iş yapmaya çalışmak, bir şeyler üretmek, bir şeyler alıp satmak biraz cambazlık işi… Bu işi başaranları tebrik etmek lazım. Tabii ki namuslu iş yapanlardan söz ettiğimi söylemeye gerek yok.

***

Konumuz karın yağışı ve bugün başladığımız hediye kampanyamızdı. Bu nedenle tekrar kuponlarınızı biriktirmeyi hatırlatmak isterim. Bugün kuponunuzun yanında kampanyamızla ilgili daha geniş bilgiyi de bulabilirsiniz.   

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1106 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler