1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KANER: GELECEK İÇİN TESİSLEŞME ŞART
KANER: GELECEK İÇİN TESİSLEŞME ŞART

KANER: GELECEK İÇİN TESİSLEŞME ŞART

Yenicami Ağdelen Kulübü’nün (YAK) hazırlayıp, İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı’na sunduğu tesisleşme projesinin üzerinden üç yıl geçmiş olmasına rağmen hale elle tutulur bir gelişme olmadı. “Umutla bekliyoruz” diyen Yenicami

A+A-

 

 

Yenicami’nin arazi talebinin üzerinden 3 yıl geçmesine karşın hala cevap alınmadı

 

Yenicami Ağdelen Kulüp Başkanı Kaan Kaner, “Şehir Planlama Dairesi’nin işlerini tamamlamasını bekliyoruz. Umarım en kısa zamanda işlerini bitirirler” dedi

 

Kaner, “Ülkemizdeki kulüplerin, devlete yük olmaktan kurtulmaları için sürekli gelir elde edecek tesislere sahip olmaları gerektiğine inanıyoruz” diye konuştu

 

Yenicami Ağdelen Kulübü’nün (YAK) hazırlayıp, İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığı’na sunduğu tesisleşme projesinin üzerinden üç yıl geçmiş olmasına rağmen hale elle tutulur bir gelişme olmadı.

“Umutla bekliyoruz” diyen Yenicami Kulübü Başkanı Kaan Kaner, “Şehir Planlama Dairesi’nin işlerini tamamlamasını bekliyoruz. Umarım en kısa zamanda işlerini bitirirler ve Anayol Tadilatlarının Şekillendirilmesi ihalesine çıkılır. Ve o zaman bizim de taleplerimize bir an evvel olumlu cevap gelir” şeklinde konuştu.

 

“GELECEK İÇİN TESİSLEŞME ŞART”

 

Yenicami’nin geleceği için bu tesisleşmeye ihtiyacı olduğunu vurgulayan Yenicami Kulübü Başkanı Kaner, “Ülkemizdeki kulüplerin, devlete yük olmaktan kurtulmaları için sürekli gelir elde edecek tesislere sahip olmaları gerektiğine inanıyoruz ve bunu bugünkü arzulu ve heyecanlı yönetimle sağlayamazsak, başka hiçbir zaman sağlayamayacağız” dedi.

 

DEVLET KATKISI

 

Spor kulüplerimiz kendi yağları ile kendi ciğerlerini kavurduklarına dikkat çeken Başkan Kaan Kaner, devletin spor kulüplerine 2,5 milyon TL katkı yaptığını ve bunun yetersiz olduğunu vurguladı.

Bu rakamın sabit tutulmaması gerektiğine inandığını söyleyen Kaner, “Belli bir yüzde olması gerekir. Bu yöndeki tüm düşünce, görüş ve eylemlere kulüp olarak destek veriyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 481 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler