1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAMU-SEN, MALİYE BAKANI İLE AYRI GÖRÜŞECEK
KAMU-SEN, MALİYE BAKANI İLE AYRI GÖRÜŞECEK

KAMU-SEN, MALİYE BAKANI İLE AYRI GÖRÜŞECEK

Kamu-Sen, Maliye Bakanlığı ile pazartesi protokol görüşmesi yapacağını açıkladı. Sendika, protokolle ilgili önerilerini de bakanlığa sunduğunu bildirdi

A+A-

Kamu Görevlileri Sendikası (Kamu-Sen), Maliye Bakanlığı ile pazartesi protokol görüşmesi yapacağını açıkladı. Sendika, protokolle ilgili önerilerini de bakanlığa sunduğunu bildirdi.

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Kamu-Sen Genel Başkanı Mehmet Özkardaş, Kamu Görevlileri Yasası’nın 135’inci maddesi gereği, kamu görevlilerini temsilen Maliye Bakanlığı ile protokol görüşmesi yapma hakkına sahip, kamuda en çok üyeye sahip iki sendikadan birisi olarak, Maliye Bakanlığı’nın, 6 Eylül’de yaptığı yazılı daveti olumlu bulduklarını söyledi.

Pazartesi günü Maliye Bakanlığı toplantı salonunda bakanlık yetkilileriyle görüşeceklerini kaydeden Özkardaş, “Hazırlamış olduğumuz taleplerimizi önceden inceleme fırsatı bulmanız ve sürecin uzamasına neden olunmaması açısından taleplerimizi bugünden sizlere göndermeyi uygun bulduk. Umarız 10 Eylülde yapacağımız toplantı da konuların özü müzakere edilerek, süreç uzatılmadan uzlaşmaya varırız” dedi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 524 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler