1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAMU ARACIYLA ÇÖP TAŞINIYOR
KAMU ARACIYLA ÇÖP TAŞINIYOR

KAMU ARACIYLA ÇÖP TAŞINIYOR

Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi’ne ait resmi hizmet aracı çöp kamyonu olarak kullanılıyor. Lefkoşa halkı haftalardır kokan çöp birikintileriyle yaşarken, Hükümet yetkilileri çöp temizliğini kamu araçlarıyla yaptırıyor. Başbakan İrsen Küçük’ün

A+A-

 

 

Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi’ne ait resmi hizmet aracı çöp kamyonu olarak kullanılıyor. Lefkoşa halkı haftalardır kokan çöp birikintileriyle yaşarken, Hükümet yetkilileri çöp temizliğini kamu araçlarıyla yaptırıyor. Başbakan İrsen Küçük’ün evi başta olmak üzere birçok bakan ve bürokratların evlerinin önündeki temiz çöp bidonları ise dikkat çekiyor. Lefkoşa halkı belediye başta olmak üzere hükümetten hizmet beklerken, yetkililer temizliği kendileri için kullanıyor.

8 Mayıs 2012 tarihinde Kermiya’da  saat 11.00’da çekilen bu fotoğraf bir okurumuzun objektiflerine takıldı. Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi’ne ait RHA 3078 plakalı aracın arkası çöp poşetleriyle dolu. Dairelere ait kamu araçları çöp arabası olarak kullanılırken, halk çöpler içerisinde yaşamaya mahkum ediliyor.

 

Bu haber toplam 991 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler