1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'KAMPIN ETKİSİ SEZONDA GÖRÜLECEK'
KAMPIN ETKİSİ SEZONDA GÖRÜLECEK

'KAMPIN ETKİSİ SEZONDA GÖRÜLECEK'

Üst Klasman hakemlerden Mehmet Malek, Savaş Tilki ve Ecvet Kanatlı, İstanbul Kampı’nı değerlendirdi

A+A-

 

 

Üst Klasman hakemlerden Mehmet Malek, Savaş Tilki ve Ecvet Kanatlı, İstanbul Kampı’nı değerlendirdi

 

 

Alkan Baykent (KTSYD – İstanbul)

 

İstanbul kampının son gününde kampın bir değerlendirmesini yapan üst klasman hakemlerden Mehmet Malek, Savaş Tilki ve Ecvet Kanatlı’nın ortak görüşlerinde İstanbul kampının çok güzel geçtiği ve hakemler açısından büyük yararlar sağladığı vurgulanarak, bu kampın hakemler üzerine yaptığı katkıyı yeni sezonda hep birlikte görüleceği belirtildi.

 

MEHMET MALEK

“İkinci kez gerçekleştirilen İstanbul kampı çok olumlu geçti. Gerek İstanbul’un güzelliklerini görebilme imkanı bulmamız, gerekse fizik kondisyon çalışmaları ile güç depolamamız açısından yararlı geçmiştir. Ayrıca hakemlerin bir arada olup kaynaşmaları ve arkadaşlık bağlarını güçlendirmeleri, camia adına çok olumlu olmuştur. Genç ve tecrübeli hakemlerin bir arada olması kural bilgilerinin karşılıklı beyin jimnastiği ile tazelenip geliştirilmesi, camiamız adına çok iyi olmuştur. Bu bakımdan çok güzel bir kamp dönemi geçirdiğimizi söyleyebilirim”

 

SAVAŞ TİLKİ

“Bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul hakem kampında emeği geçen herkese böylesi üst düzey bir kampı bizlere sundukları için teşekkür ederiz. Tecrübeli ve genç hakemlerin birlikte aynı ortamda olmaları ve bir takım ruhu içerisinde hareket etmeleri, hakemlik ve hakemliğin geleceği açısından çok önemli idi. Yeni sezon hazırlıklarımız gerek fizik kondisyon gerekse eğitimimiz bakımından çok iyi geçti. Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, Asbaşkan Ali Karaveziler ve Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sadık Özbilgehan’ın yanımızda olması biz hakemlere büyük güç katmıştır. Katkısı olan herkese teşekkür ederim”

 

ECVET KANATLI

“Son iki yıldır yeni sezon öncesi gerçekleştirdiğimiz İstanbul kampının hakemler adına çok yararlı olduğunu belirtmekte fayda görüyorum. Beş günlük kamp programı çerçevesinde KTFHGD Yönetimi olarak hakemlerin her türlü ihtiyaçlarını temin ve tesis etme adına çok çalıştık. Sağlık raporlarını temin ederek önemli bir sorunu giderdik. Antrenman ve eğitimlerin yanında futbol oyun krallarında en son yapılan değişiklikleri Sayın Ahmet Erdoğan hocamızdan öğrenme fırsatı bulduk. Hakemlerin moral motivasyonunun üst düzeyde olmasına özen göstererek, çalışmalarımız yanında kültür gezileriyle destekledik. Hakemlerin kaynaşmalarına, birlik ve beraberliğin daha yukarılara çekilmesine özen gösterdik. Tüm bunları göz önüne aldığımızda çok güzel bir kamp dönemi geçirdiğimizi söyleyebilirim. İstanbul kampında katkısı olan herkese gönülden teşekkür ederim”

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 412 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler