1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘KAMP VERİMLİ GEÇTİ’
‘KAMP VERİMLİ GEÇTİ’

‘KAMP VERİMLİ GEÇTİ’

Geçtiğimiz sezon, 25 yıl sonra lig şampiyonluğuna ulaşan K.Kaymaklı, 03-09 Ocak 2012 tarihleri arasında yer aldığı Belek kampını tamamlayıp geçtiğimiz akşam Kuzey Kıbrıs’a döndü. Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’nin sorularını yanıtlayan baş

A+A-

 

 

 

Antalya kampını tamamlayarak adaya dönen Küçük Kaymaklı’da teknik direktör Vehbi Özerem kampın verimli geçtiğini dile getirdi. Kampı günde çift idman ve 1 hazırlık maçı yaparak tamamladıklarını söyleyen Özerem oyuncuların performansından memnun olduğunu söyledi

 

Kampta Bergamaspor’da oynayan kaleci Ümit’i denediklerini belirten Özerem, bu oyuncuyu almaları halinde kadroda bulunan Bilal’den vazgeçmek zorunda kalacaklarını ancak esas kararın Cuma günü netleşeceğini sözlerine ekledi

 

Necmi BELGE

 

Geçtiğimiz sezon, 25 yıl sonra lig şampiyonluğuna ulaşan K.Kaymaklı, 03-09 Ocak 2012 tarihleri arasında yer aldığı Belek kampını tamamlayıp geçtiğimiz akşam Kuzey Kıbrıs’a döndü.

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’nin sorularını yanıtlayan başarılı Teknik Direktör Vehbi Özerem, kampın istedikleri doğrulta güzel bir ortamda gerçekleştiğini ve hem fiziksel, hem mental yönden iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirtti.

Kampta günde çift idman,  toplamda 12 antrenman ve bir maç yaptıklarını dile getiren Özerem, Türkiye Amatör takımlarından Kadriyespor ile bir hazırlık maçı yaptıklarını, 4-0 kazandıkları bu maçı bir ölçü olarak almadıklarının altını çizdi.

 

YAŞİNSES VE KIRAL’IN KAMPTA OLMASI SEVİNDİRDİ

Bu kampa, Mustafa Yaşinses’in (Gabira) katılmasının güzel olduğunu, bu futbolcunun antrenmanlardaki isteği ve arzusu kendilerini ikinci yarı için umutlandırdığını ifade eden Özerem Mustafa’nın Konya Şekerspor kampına katılmasının takımdan ayrılıp, ayrılmayacağı konusunu gündeme getirdiğini belirtti.

Bu bağlamda Mustafa Yaşinses’in dönmesinin kendilerini sevindirdiğini belirten Özerem, Yaşinses’in ikinci yarıda takıma faydalı olacağına inandığını dile getirdi. Ayrıca asker olan Çağrı Kıral’ın da kendileriyle beraber olmasının da sevindirici olduğunun altını çizen Özerem, Çağrı’nın asker olması gerekçesiyle çalışmalara katılmadığını anımsattı.

 

KALECİ KONUSU CUMA GÜNÜ NETLEŞECEK

Kaleci konusunda ise Baf Ülkü Yurdu’ndan transfer edilen genç Ufuk’un kamptaki çalışmalarda umut verdiğini, Ufuk ve Emre ile beraber kalecilerin iyi bir performans yakaladıklarını vurgulayan Özerem, üçüncü kaleci konusunda ise Bergamaspor’da oynayan kaleci Ümit’i denediklerini açıkladı.

Ne var ki bu konunda çalışmaları devam ederken, Ümit’i seçmeleri halinde. TC kontenjanından takımda yer alan Bilal’i boşa çıkarmak zorunda kalacaklarını belirten Özerem,  Cuma güne kadar bu konunda karar vereceklerini dile getirdi.

 

PERFORMANSTAN MEMNUN

Kampta tüm futbolcuların gösterdiği performansın da kendisini mutlu ettiğini ifade eden Özerem, ikinci yarı hakkında konuşurken, K.Kaymaklı’nın şampiyonlukta en az diğer takımlar kadar iddiası olduğunun altını çizdi.

Özerem son olarak Kaymaklı’da hedefin her zaman zirve olduğunu ifade ederken, seyircilerin ikinci yarıda yine şampiyonluğa oynayan bir Kaymaklı’yı izleyeceklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 789 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler