1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'KAMP BAŞARILI GEÇTİ'
KAMP BAŞARILI GEÇTİ

'KAMP BAŞARILI GEÇTİ'

Ankara Kızılcahamam’da gerçekleşen kamp sonrası ülkeye dönen K.Kaymaklı’da Enver Sedat Simavi kampı değerlendirdi

A+A-

 

 

 

 

Kızılcahamam’da çok başarılı bir kamp geçirdiklerini ifade eden Simavi, kamp süresince tüm oyuncularının özverili bir şekilde çalıştıklarını söyledi. Deneyimli teknik adam yeniden oluşturmaya başladığı genç ve dinamik futbolculardan kurulu takımı ile Süper Lig şampiyonluğu olmak istediklerini söyledi

 

Necmi Belge

 

Uzun bir aradan sonra, bu sezon yeniden döndüğü yeşil sahalarda K.Kaymaklı Teknik Direktörlüğü görevini üstlenen deneyimli teknik direktör Enver Sedat Simavi, K.Kaymaklı ile yeni bir şampiyonluk yaşamak istiyor.

2003-2004 Futbol sezonunda K.Kaymaklı’nın kazandığı son Federasyon Kupası’nda imzası bulunan deneyimli hoca, yeniden oluşturmaya başladığı genç ve dinamik futbolculardan kurulu takımı ile Süper Lig şampiyonluğuna göz dikti.

Bu bağlamda, Kuzey Kıbrıs’taki çalışmalarının ardından Ankara Kızıcahamam kampını da tamamlayarak, Kuzey Kıbrıs’a dönen K.Kaymaklı’da Teknik Direktör Enver Sedat Simavi, K.Kaymaklı’nın lig öncesi son durumunu YENİDÜZEN’e değerlendirdi.

 

BAŞARILI BİR KAMP DÖNEMİ GEÇİRDİK

Kızılcahamam’da çok başarılı bir kamp geçirdiklerini ifade eden Simavi, kamp süresince tüm oyuncularının özverili bir şekilde çalıştıklarını söyledi. Kampın ilk gününü tek idman geçiştirdiklerini, iklnci ve üçüncü gün üçer idman yaptıklarını dile getiren Simavi dört, beş ve altıncı gün sabah idmanlarının yanı sıra öğleden sonra maç yaptıklarını, kampın son günü de çift idman ile kampı tamamladıklarını belirtti.

 

TAM BİR TAKIM OLDUK

Bu kamp süresince takım olduklarını anladıklarını ifade eden Simavi, 2-2 berabere kaldıkları   İran Genç Milli takımı ile başa başa bir futbol oynadıklarını, bu maçın dişe diş bir maç olduğunu, Şahinbey Belediye Spor’u 3-2 yendiklerini ve son karşılaşmada da Edirne Gençlik Spor ile 1-1 berabere kaldıklarını ifade ederken, bu maçlarda futbolcularından gerekli verimi aldıklarının altını çizdi.

Bu maçta iki golü de kendilerinin attığını, kampta başarılı bir performans  çizen Mustafa Gabira’nın karşılıklı iki gol attığını tebessümle dile getiren Simavi buna rağmen uyum içerisinde bir takım olduklarını ve futbolcular arasında uyum sorunu kalmadığını iddia etti.

Kamp süresince Başkan Ali Başman ile yönetim kurulunun ilgisinin yüksek olduğunu ifade eden Simavi, Başkan Ali Başman’ın kampı iki günlüğüne ziyaret ettiğni ve Edirne Gençlik Spor ile oynanan maçı izlediğini ve takımın performansını beğendini ileri sürdü.

 

“KTSYD KUPASI’NDA İDDİALIYIZ”

Bu hafta sonu, Girne 20 Temmuz Stadı’nda yer alacak olan ve Süper Lig şampiyonu Çetinkaya ile karşılaşacakları KTSYD Kupası maçında iddialı olduklarını belirten Simavi, bu maçın lig öncesi önemli bir sınav olduğunu belirtti.

Simavi son olarak, kendilerinin de bu sınavı başarı ile geçmek düşüncesinde olduklarını ve Çetinkaya’yı yenecek güçte olduklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 464 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler