1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KAMERASIYLA ÖLÜM AYIRDI
KAMERASIYLA ÖLÜM AYIRDI

KAMERASIYLA ÖLÜM AYIRDI

HERKES AĞLADI! BRT kameramanı, 41 yaşındaki Cüneyt İnançoğlu, geçirdiği kalp krizi sonucu geçtiğimiz akşam hayatını kaybetti. Dün toprağa verilen İnançoğlu için BRT’de de tören düzenlendi. Yıllardır çalıştığı BRT’ye bu kez cansız bedeniyle

A+A-

 

HERKES AĞLADI!

 

BRT kameramanı, 41 yaşındaki Cüneyt İnançoğlu, geçirdiği kalp krizi sonucu geçtiğimiz akşam hayatını kaybetti. Dün toprağa verilen İnançoğlu için BRT’de de tören düzenlendi. Yıllardır çalıştığı BRT’ye bu kez cansız bedeniyle giren Cüneyt İnançoğlu yaşamında hiç ayrılmadığı kamerası ile son kez aynı çatı altında buluştu

 

BRT kameramanı, 41 yaşındaki Cüneyt İnançoğlu, geçirdiği kalp krizi sonucu geçtiğimiz akşam hayatını kaybetti. Basın-yayın dünyasının sevilen bir siması olan Cüneyt İnançoğlu, ölümü ile şok etti. Evli olan ve Küçükkaymaklı’da yaşayan İnançoğlu’nun tek çocuğu öksüz kaldı. Böbreklerinde bulunan bir rahatsızlık sonucu bir süreden beridir Güney Kıbrıs’ta tedavi gören Cüneyt İnançoğlu, bu hastalığı yenmeyi başarmış, mesleğine dönme hazırlığı yapıyordu.

KIBRIS Gazetesi’nin haberine göre Cüneyt İnançoğlu geçtiğimiz akşam evinde televizyonu sehpadan indirmeye çalışırken yere düştü ve başını çarptı, akabinde de kalp krizi geçirdi. BRT’deki mesai arkadaşları ve basın camiası, Cüneyt İnançoğlu’nu genç yaşta kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor. İnançoğlu, dün Lefkoşa İsmail Safa Camisi’nde kılınan öğle namazından sonra Lefkoşa Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenazede ve BRT önünde yapılan tören, İnançoğlu’nun yakınlarının feryatları ile yankılandı.

 

BRT’DE SON GÖREV

Yıllardan beri omzunda kamerayla haber peşinde koşan basının sevilen isimlerinden Cüneyt İnançoğlu, yıllarca hizmet verdiği BRTK’de düzenlenen törenin ardından dün öğle saatlerinde Lefkoşa Mezarlığı’nda defnedildi. Geçtiğimiz gece kalp krizinden hayatını kaybeden 41 yaşındaki Cüneyt İnançoğlu, evli ve bir çocuk babasıydı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1094 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler