1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KALDIĞI YERDEN OYNANACAK
KALDIĞI YERDEN OYNANACAK

KALDIĞI YERDEN OYNANACAK

Telsim Süper Lig’in dördüncü haftasında kötü hava koşulları nedeni ile karşılaşmanın orta hakemi Fehim Dayı tarafından tatil edilen Bostancı Bağcıl – Gençlik Gücü karşılaşması, hava koşulları izin verirse kaldığı yerden yarın oynanacak. Karşıl

A+A-

 

 

Kötü hava koşulları nedeni ile yarım kalan Bostancı Bağcıl – Gençlik Gücü karşılaşması yarın oynanıyor

 

 

 

Bostancı Bağcıl Teknik Direktörü Toygar Davulcu, Fehim Dayı’nın maçı ertelemesinin doğru bir karar olduğunu dile getirirken, kalan sürede sahadan galip ayrılmak istediklerini belirtti.

 

G.Gücü Teknik Direktörü Mehmet Solkanat, maçtan önce başlayan yağmur nedeni ile karşılaşmanın ertelenmesinde geç bile kalındığını dile getirirken, kalan sürede iki haftalık şanssızlıklarını kıracaklarını ileri sürdü

 

Hüseyin Kıral

 

Telsim Süper Lig’in dördüncü haftasında kötü hava koşulları nedeni ile karşılaşmanın orta hakemi Fehim Dayı tarafından tatil edilen Bostancı Bağcıl – Gençlik Gücü karşılaşması, hava koşulları izin verirse kaldığı yerden yarın oynanacak. Karşılaşmanın ertelendiği 35’inci dakikasında durumda 1-1 eşitlik vardı. Maçta her iki takım da o günki maç kadrosunda yazılan isimlerle mücadele edecek.

 

DAVULCU, “KALAN SÜREDE GALİP AYRILMAK İSTİYORUZ”

Bostancı Bağcıl Teknik Direktörü Toygar Davulcu, hakem Fehim Dayı maçı ertelemekle doğru bir karar verdi. Davulcu, hava o kadar kötü duruma gelmişti ki saha içerisine yıldırımlar düşmeye başlamıştı” dedi.

Yağmur, fırtına ve sonra da dolu yağmaya başlaması sporcu sağlığı açısından tehlikeli durum ortaya koyduğu için karşılaşmanın ertelenmesi yerinde bir karardır açıklamasında bulunan Bostancı Bağcıl Teknik Direktörü Toygar Davulcu, karşılaşmayı kazanmak istiyoruz dedi.

Davulcu, önümüzdeki hafta sonu Yenicami ile oynayacaklarını ve takımının hava koşullarlı nedeni ile üç gün ara ile maç yapacak olmasını değerlendirirken ‘allahın takdiri’ şeklinde konuştu.

 

SOLKANAT: “İKİ HAFTALIK ŞANSSIZLIĞI KIRACAĞIZ”

Gençlik Gücü Teknik Direktörü Mehmet Solkanat yaptığı değerlendirmede, “Gençlik Gücü’nün başında iki haftadır sansızlıklar yaşıyorum, ancak ilk hafta Türk Ocağı maçında yaşadığımız şansızlık kişinin takdiri idi. Bu hafta ise yaşadığımız şansızlık Allah’ın takdiridir” dedi.

Solkanat, karşılaşmanın ertelenmesine hakem Fehim Dayı’nın geç bile kaldığını ve maçtan yaklaşık yarım saat önce başlayan yağmur, dolu ve fırtına nedeni ile karşılaşmanın başlamaması gerektiğini savundu.

Maçın 1-1 berabere olduğunu belirten Gençlik Gücü Teknik direktörü Mehmet Solkanat, ertelenen maçta geriye kalan 65 dakika sonunda gülen tarafın Gençlik Gücü tarafı olacağını ve hafta sonu oynayacakları Cihangir maçına moral ve motivasyon olarak hazır olarak çıkacaklarını söyledi. Solkanat sakat oyunculara da değinirken, Özgür’ü sakat sakat oynattıklarını, Samuel’in de Cihangir maçına yetiştirilmeye çalışıldığını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 513 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler