1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. KABORE SERDARLI’DA
KABORE SERDARLI’DA

KABORE SERDARLI’DA

Geçtiğimiz futbol sezonunda tarihinde ilk kez Süper Lig’e yükselen Serdarlı’da yeni sezon öncesi transfer çalışmaları sürüyor. Bir süre önce adı Küçük Kaymaklı ile anılan Göçmenköy futbolcusu İbrahim Kabore’yi Serdarlı kadrosuna katmayı

A+A-

 

 

Serdarlı, Küçük Kaymaklı’nın da kadrosuna katmak istediği Göçmenköy’ün golcü futbolcusu İbrahim Kabore’yi kadrosuna dahil etti

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Geçtiğimiz futbol sezonunda tarihinde ilk kez Süper Lig’e yükselen Serdarlı’da yeni sezon öncesi transfer çalışmaları sürüyor. Bir süre önce adı Küçük Kaymaklı ile anılan Göçmenköy futbolcusu İbrahim Kabore’yi Serdarlı kadrosuna katmayı başardı.

Bonservisi şu anda Serdarlı’da bulunan İbrahim Kabore, geçtiğimiz yıl kendileri gibi ilk kez Süper Lig’e çıkan Göçmenköy’de fileleri 12 kez havalandırma başarısı göstermişti. Küçük Kaymaklı’nın kadrosuna katmak için görüşmelerde bulunduğu İbrahim Kabore, yeni sezonda Serdarlı forması giyecek.

 

KALECİ EMRE OLMADI

Öte yandan Serdarlı bir süre önce Küçük Kaymaklı kalecilerinden Emre Nalbant ile görüşmüş ve anlaşma sağlamıştı. Emre’nin Serdarlı’da bir yıl kiralık olarak forma giymesi beklenirken Küçük Kaymaklı bu transfer için görüşen Serdarlı, para konusunda anlaşma sağlayamayınca transfer gerçekleşmedi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 585 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler