1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. K.KAYMAKLI YENİDEN YAPILANIYOR
K.KAYMAKLI YENİDEN YAPILANIYOR

K.KAYMAKLI YENİDEN YAPILANIYOR

Başman: “Daha mantıklı düşüneceğiz” Hamis Çakır, Coşkun Ulusoy ve Nazım Aktunç ile yollar ayrılırken, Debola ile Jeffrey’nin yerlerine yeni iki yabancı futbolcu alınacak. Yerli transfer konusunda ise Erdoğ Barkınay, Jacques ile kalec

A+A-

 

 

Başman: “Daha mantıklı düşüneceğiz”

 

Hamis Çakır, Coşkun Ulusoy ve Nazım Aktunç ile yollar ayrılırken, Debola ile Jeffrey’nin yerlerine yeni iki yabancı futbolcu alınacak. Yerli transfer konusunda ise Erdoğ Barkınay, Jacques ile kaleci Mehmet Özeralp gündemdeki yerlerini koruyor

 

Necmi BELGE

 

Geçtiğimiz sezon hem lig, hem de Federasyon Kupası’nı kaybeden bir önceki sezonun Süper Lig şampiyonu Küçük Kaymaklı, 2012-2013 sezonuna yine şampiyonluk parolasıyla hazırlanırken, bir anlamda da yeniden yapılanıyor.

 

“AYAĞIMIZ YERE BASARAK YÜRÜYECEĞİZ”

 

Bu bağlamda, YENİDÜZEN’in sorularını yanıtlayan K.Kaymaklı Başkanı Ali Başman, “Hedef yine şampiyonluk ama bu sezon daha mantıklı işler yapmak durumundayız” diye konuştu.  Geçtiğimiz  sezon yapılan  hatalardan dersler çıkardıklarını ifade eden Başman, kendi söylemiyle ayakları yere basarak yürüyeceklerini söyledi.

 

ENVER SEDAT’IN YARDIMCILARI ERTÜRK, GÜNEŞ, ÇORBA

 

Başman devamla, futbol takımının başına Kuzey Kıbrıs’ın başarılı teknik direktörlerinden Enver Sedat Simavi’yi getirdiklerini belirten Başman, yardımcılıklarına da genç takım antrenörü Serhat Ertürk, kaleci antrenörlüğüne İrfan Güneş ve kondisyoner olarak da Uğur Çorba’yı atadıklarını açıkladı.

 

“HAMİS, COŞKUN, NAZIM, DEBOLA VE JEFFREY İLE YOLLARI AYIRDIK”

 

Yeniden yapılanma bağlamında Hamis Çakır, Coşkun Ulusoy ve Nazım Aktunç ile yollarını ayırdıklarını dile getiren Başman, ayrıca yabancı futbolcuları Debola ve Jeffrey’nin yerlerine iki yeni yabancı futbolcu alacaklarını belirtti.

Bu arada Başkan Başman, Nazım ile Coşkun’un durumlarının hafta sonu açıklık kazanacağını dile getirirken,  12 yıldır Kaymaklı’ya hizmet eden kaptanları Nazım Aktunç’a da teşekkür ettiklerini söyledi.

 

ERDOĞ, JAQUES İLE MEHMET ÖZERALP GÜNDEMDE

 

Giden futbolcuların özellikle, Nazım Aktunç’un yerine MTG’den Erdoğan Barkınay için hem Barkınay, hem de kulübü ile temasta olduklarını açıklayan Başman, her iki taraf arasında büyük görüş ayrılıkları olduğunu belirtirken, bu uçurumun kapanacağına inandığını ifade etti. 

Forvet için B.Bağcıl’da oynayan golcü Jacques için B.Bağcıl’a, kaleci Mehmet Özeralp için de Lefke ile temaslarının sürdüğünü vurgulayan Başman,  tüm bu olaylar netleştikten sonra, hocaları Enver Sedat Simavi ile görüşüp, 2012-2013 sezonundaki stratejilerini belirleyeceklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

Bu haber toplam 702 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler