1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. K.KAYMAKLI HIZ KESMEDİ
K.KAYMAKLI HIZ KESMEDİ

K.KAYMAKLI HIZ KESMEDİ

Telsim Süper Liginin ikinci yarısının ilk maçında karşı karşıya gelecek olan Küçük Kaymaklı ile Çetikaya takımlarından Küçük Kaymaklı idmanlarına Lefkoşa Atilla Topaloğlu stadında devem etti. Ligin ikinci yarısının ilk maçı ve ilk derbisi olan karşılaşma

A+A-

 

 

 

Küçük Kaymaklı Kulüp Başkanı Ali Başman; “Çetinkaya’yı yenip ligde ne kadar şampiyonluğa oynadığımızı göstermek istiyoruz” dedi

 

Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Vehbi Özerem; “ Kendi gücümüzü de, rakibimiz Çetinkaya’nın gücünü de çok iyi biliyoruz, ama şampiyon olmak istiyorsak bu karşılaşmayı kazanmak zorundayız” dedi

 

Hüseyin KIRAL

 

Telsim Süper Liginin ikinci yarısının ilk maçında karşı karşıya gelecek olan Küçük Kaymaklı ile Çetikaya takımlarından Küçük Kaymaklı idmanlarına Lefkoşa Atilla Topaloğlu stadında devem etti.

Ligin ikinci yarısının ilk maçı ve ilk derbisi olan karşılaşma öncesi Küçük Kaymaklı takımı idmanda tam kadro olarak yer almaları ve istekli çalışmaları teknik heyeti ve yönetimi maça umutlu bakmalarına neden olurken, genç kaleciler Ufuk ve Emre karşılaşmaya hazır olduklarını ve kendilerine güvenmelerini belirttiler.

 

BAŞMAN, TEK DÜŞÜNCEMİZ GALİBİYET

 

Atilla Topaloğlu stadında gerçekleşen idmanı izleyen kulüp başkanı Ali Başman, Telsim Süper Liginin ilk yarısının son haftalarında takım adına olumsuzluklar yaşadıklarını ve devre arasından da faydalanarak bu olumsuzluklara çözümler üreterek giderdiğimize inanıyoruz dedi.

Başman, şu anda takımın moral ve motivasyonu yerinde ve lider Çetinkaya ile kendi evimizde oynayacağımız maçı kazanıp, şampiyonluğa oynadığımızı göstermek istiyoruz açıklamasında bulundu.

Başman, hava futbol oynamaya elverişli olduğu takdirde bu maçta seyirci rekoru kıracaklarına inandığını ve gelen tüm seyircilere Küçük Kaymaklı’nın ne kadar güçlü bir takım olduğunu göstermek istediklerini belirtti.

İki tane pırıl pırıl genç kalecileri olduğuna dikkat çeken kulüp başkanı Ali Başman, her iki kaleciye de güvenlerinin tam oluğunun da altını çizdi.

 

ÖZEREM, 3 PUANA KİLİTLENDİK

 

Lefkoşa Atilla Topaloğlu Stadında çabukluk ve kondisyon ağırlıklı geçen idmanda konuşan Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Vehbi Özerem, kendi güçlerinin ve rakip Çetinkaya’nın gücünün de ne olduğunu bildiklerini belirtti. Küçük Kaymaklı teknik direktörü Vehbi Özerem, tek hedevimiz var o da bu maçtan alacağımız üç puan açıklamasında bulundu. Takımın tam kadro olarak Çetinkaya maçına hazır olduklarını söyleyen teknik direktör Özerem, takımının çalışmalarından memnun olduğunu da sözlerine ekledi.

Daikin Kıbrıs Kupası’na oynadığımız Gençlik Gücü karşılaşması kendileri için iyi bir hazırlık maçı olduğunu söyleyen Vehbi Özerem, takımımın istediği zaman neler gördüklerini ve Çetinkaya maçına da hazır olduklarını gördük dedi.

 

UFUK VE EMRE MAÇA HAZIR

 

Telsim Süper liginin ilk yarısının son haftalarında yaşanan kaleci sıkıntılarını, Ufuk ve Emre ile çözen Küçük Kaymaklı’da genç kaleciler bize görev verdikleri takdirde işimizin en iyisini yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın dediler.

Takımın en küçükleri de olan Ufuk ve Emre, biz takım içerisinde tüm ağabeylerimize güveniyoruz onlarda bize güvensinler açıklamasında bulundular.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 725 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler