1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. K.KAYMAKLI – GÖRNEÇ KARŞILAŞIYOR
K.KAYMAKLI – GÖRNEÇ KARŞILAŞIYOR

K.KAYMAKLI – GÖRNEÇ KARŞILAŞIYOR

Serdarlı Spor Kulübü eski yöneticilerinden ve CTP-BG Serdarlı örgütü yöneticilerinden merhum Özkan Bahçeci anısına düzenlenen turnuvanın ikincisi bugün start alıyor

A+A-

 

 

2.Özkan Bahçeci anı turnuvası bugün başlıyor

 

 

Necmi Belge

 

Serdarlı Spor Kulübü eski yöneticilerinden ve CTP-BG Serdarlı örgütü yöneticilerinden merhum Özkan Bahçeci anısına düzenlenen turnuvanın ikincisi bugün start alıyor.

Serdarlı, Federasyon Kupası Şampiyonu Doğan Türk Birliği, Federasyon Kupası finalisti K.Kaymaklı ve Birinci Lig’in güçlü ekiplerinden Görneç’in yer alacağı turnuva bugün, Serdarlı 14 Ağustos Stadı’nda start alıyor.

Serdarlı Kulübü’nden açıklanan programa göre K.Kaymaklı ile Görneç saat 17.30’da karşı karşıya gelecek. Diğer  finalisti belirleyecek karşılaşma ise, 29 Ağustos 2012 Çarşamba günü saat 17.30’da ev sahibi Serdarlı ile Federasyon Kupası şampiyonu Doğan Türk Birliği arasında yer alacak.

Turnuvanın final ve üçüncülük karşılaşmaları 31 Ağustos Cuma günü Serdarlı 14 Ağustos Stadı’nda oynanacak.

Geçtiğimiz sezon, Yenicami’nin kazandığı kupanın bu sezon hangi takıma gideceği tartışılırken, Federasyon Kupası şampiyonu Doğan Türk Birliği ile kupa finalisti K.Kaymaklı’nın daha ağır bastığı spor otoriteleri tarafından ifade ediliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 417 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler