1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. JUDODA TÜRKIYE’DE BAŞARI
JUDODA TÜRKIYE’DE BAŞARI

JUDODA TÜRKIYE’DE BAŞARI

Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu’na bağlı Judo Milli Takımı İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen festival çerçevesinde katıldıkları müsabakalarda başarılı sonuçlar elde etti

A+A-

 

 

Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu’na bağlı Judo Milli Takımı İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen festival çerçevesinde katıldıkları müsabakalarda başarılı sonuçlar elde etti.
Kilis, Mersin, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya ve Şanlıurfa takımları ile mücadele eden ülkemiz sporcuları başarılı müsabakalar çıkararak 3 altın, 3 gümüş  ve 1 de bronz madalya elde ettiler.

3-6 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilen ve yönetici olarak Kürşat Dünki, Antrenör olarak Hamza Bebek, hakem olarak Orhan Bebek ve sporcular Hakan Özdemir, Abdil Kerim Yaşar, Ali Beyaz, Buse Yanardağ ve Doğan Özdemir’in yer aldığı etkinlikte  Buse Vergili, Şerife Vergili ve Buse Yanardağ 1’inci, Ali Beyaz, Abdil Kerim Yaşar ve Doğan Özdemir 2’nci, Hakan Özdemir ise 3’üncü oldu.
Müsabakaların sonunda düzenlenen ödül töreninde başarılı sporcuların ödülleri İskenderun Belediye Başkanı Yusuf H. Civelek, KKTC Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyon Başkan Yardımcısı Kürşat Dünki ve Festival Komitesi Üyeleri tarafından verildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 526 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler