1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İSTİKRAR UĞRUNA
İSTİKRAR UĞRUNA

İSTİKRAR UĞRUNA

Süper Lig’in köklü ekiplerinden Yenicami, antrenör Osman Emiroğlu ile yoluna devam etme kararı aldı. Sezonun ilk iki haftası sonunda görevden ayrılan teknik direktör İltaç Karayel’in yerine antrenör Osman Emiroğlu ile üç lig maçına çıkan siya

A+A-

 

 

Yenicami Ağdelen Kulübü, federasyonun vereceği cezaya rağmen, göreve antrenör Osman Emiroğlu ile devam etme kararı aldı

 

Yenicami Kulübü, antrenör Osman Emiroğlu yönetiminde yakaladığı istikrarın bozulmaması için takımın başına yeni bir teknik adam getirme düşüncesinden vazgeçerken, Emiroğlu ile devam etme kararı aldı. Siyah-beyazlılar, aldıkları bu karar doğrultusunda çıkacakları her resmi maçta federasyona ceza ödemek zorunda kalacak

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Süper Lig’in köklü ekiplerinden Yenicami, antrenör Osman Emiroğlu ile yoluna devam etme kararı aldı.

Sezonun ilk iki haftası sonunda görevden ayrılan teknik direktör İltaç Karayel’in yerine antrenör Osman Emiroğlu ile üç lig maçına çıkan siyah-beyazlılarda asbaşkan Murat Arar, Emiroğlu yönetimindeki 3 maçın da kazanılması sonrasında takımda yakalanan ahengi bozmamak için Emiroğlu ile yola devam etme ve bunun sonucunda da federasyonun vereceği cezaları ödemeye razı olacaklarını söyledi.

Futbol Federasyonu’nun, Süper Lig’deki kulüplerin teknik direktör çalıştırma zorunluluğu bulunması nedeni ile kulüpler en fazla 3 hafta antrenör çalıştırabiliyor. Yenicami Kulübü, Osman Emiroğlu’nun teknik direktör lisansı bulunmadığından dolayı, Futbol Federasyonu Teknik Adamların Statüsü ve Çalışma Esasları Talimatı’na göre, 3 haftalık sürenin sona ermesi nedeniyle genç çalıştırıcı ile çıkacağı her maçta asgari ücret kadar para cezası ödemek zorunda kalacak.

Yenicami Antrenörü Osman Emiroğlu ise takımın konsantre kaybına uğramaması için hafta hafta önlerindeki maça en iyi şekilde nasıl hazırlanabileceklerini düşündüklerini belirterek, “Takımın başarısı için ister içeride, ister dışarıda bütün emeğimi ortaya koymaya devam edeceğim. Görev verildiği sürece takımın başındayım” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 499 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler