1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İSTİFA ETTİ, ÇORUM’A GİTTİ
İSTİFA ETTİ, ÇORUM’A GİTTİ

İSTİFA ETTİ, ÇORUM’A GİTTİ

Geçtiğimiz hafta istifa ettiğini açıklayan Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ÇTSO) davetlisi olarak Çorum’a gitti.

A+A-Geçtiğimiz hafta istifa ettiğini açıklayan Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ÇTSO) davetlisi olarak Çorum’a gitti.
Ekonomi ve Enerji Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Atun, Çorum Valisi Sabri Başköy ve Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaret etti.
Atun, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, Türkiye’yi her ziyarette istikrar ve gelişimin devam ettiğini görmenin kendilerine moral ve güç verdiğini söyledi. Çorum ilinin iş kapasitesini KKTC’ye yakın olarak gördüklerini kaydeden Atun, işbirliğinin önemine vurgu yaptı. Bakan Atun, Çorum temasları çerçevesinde bazı sanayi işletmelerini ziyaret edip, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi üyelerine hitaben bir konuşma yapacak. KKTC’nin Ankara Büyükelçisi Mustafa Lakadamyalı ile Özel Kalem Müdürü Koralp Şerifoğlu’nun eşlik ettiği Atun, Çorum temaslarını tamamlamasının ardından Ankara’ya dönecek.

Bu haber toplam 712 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler