1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İSTANBUL’DA KAYBOLDU
İSTANBUL’DA KAYBOLDU

İSTANBUL’DA KAYBOLDU

Girne’de ikamet eden 38 yaşındaki Enver Paşaoğlu, ailesiyle birlikte bayram tatilini geçirmek için gittiği İstanbul’da kayboldu. Enver Paşoğlu’nun İstanbul’da yaşayan kardeşi Ayperi Paşaoğlu, Bağdat Caddesi’ndeki Mango mağa

A+A-

 

 

Girne’de ikamet eden 38 yaşındaki Enver Paşaoğlu, ailesiyle birlikte bayram tatilini geçirmek için gittiği İstanbul’da kayboldu.

Enver Paşoğlu’nun İstanbul’da yaşayan kardeşi Ayperi Paşaoğlu, Bağdat Caddesi’ndeki Mango mağazasında alışverişi bitirip kasada ödeme yaptıkları sırada, zihinsel engelli olan kardeşinin bir anda kayıplara karıştığını söyledi. Önceki gece saat 20.45 sıralarında kaybolan Enver Paşaoğlu’nun bulunması için Kadıköy Polisi’nin yanı sıra ATV, Show TV ve Kanal D de Paşaoğlu’nun bulunması için seferber oldu.

“Olayın üzerinden 24 saat geçtiği için Polis kardeşimi kayıp olarak aramaya başladı. Bölgedeki tüm mağazalar, güvenlik kameraları ve hastaneler araştırılıyor. Herkes çok duyarlı davrandı” diyen Ayperi Paşaoğlu, kardeşinin ve annesinin kendisine İstanbul’a gelerek sürpriz yaptıklarını ancak yaşadıkları olay nedeniyle tatilin kendilerine zehir olduğunu söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 997 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler