1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İSTANBUL KAMPI GÜZEL BAŞLADI
İSTANBUL KAMPI GÜZEL BAŞLADI

İSTANBUL KAMPI GÜZEL BAŞLADI

Kuzey Irak’ta düzenlenecek 5’inci VIVA World Cup şampiyonasına katılacak KKTC Futbol Milli Takımı dün 5 gün sürecek ikinci etap hazırlıkları için İstanbul’a geldi. Daha önce açıklanan listede yer alan İbrahim Çıdamlı, Serhan Önet ve Ya

A+A-

 

 

 

KKTC A Milli Futbol Takımı, 5’inci VIVA World Cup turnuvası öncesi ikinci etap çalışmaları için dün İstanbul’a gitti. İlk gün antrenmanını hırslı ve neşeli geçeriren milliler, ilk hazırlık karşılaşmasını bugün 13.30’da İstanbul Amatör Karması ile yapılacak

 

Songuç KÜRŞAD-KTSYD/İstanbul

 

Kuzey Irak’ta düzenlenecek 5’inci VIVA World Cup şampiyonasına katılacak KKTC Futbol Milli Takımı dün 5 gün sürecek ikinci etap hazırlıkları için İstanbul’a geldi.

Daha önce açıklanan listede yer alan İbrahim Çıdamlı, Serhan Önet ve Yasin Kurt’un mazaretleri nedeni ile kafileye 1 Haziran Cuma günü katılmaları bekleniyor.

 

İLK GÜNKÜ İDMAN HIRSLI VE NEŞELİ GEÇTİ

Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu’nun başkanlığını yaptığı kafile, havaalanından çıkış yaparak 1 hafta boyunca kalacakları tesise yerleştirildi. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün sağladığı imkanlar çerçevesinde Kumburgaz’daki Artemis Princess Hotel’e yerleşen kafile öğle yemeğinin ardından ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

Son derece hırslı ve neşeli geçen idmanda teknik direktör Fırat Canova şampiyonada oynatacağı oyun sistemi üzerinde dururken, oyuncular kollektif futbol adına iyi izlenimler verdiler.

 

İSTANBUL AMATÖR KARMASI İLE OYNAYACAĞIZ

Hotel kalitesi ve sağlanan imkanlardan bir hayli memnun olan futbolcular ve teknik heyet, ikinci etap çalışmalarının Kıbrıs’taki olumlu havanın devamı olacağına inanıyor.

KKTC Milli Takımı hazırlıkları kapsamında bugün saat 13.30’da İstanbul Vefa Stadı’nda İstanbul Amatör Karması ile bir hazırlık maçı oynayacak.

Maçın ardından ülkemiz futbolu ile yakın ilişkileri olan Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu ve İstanbul Faal Futbol Hakemleri Derneği Başkanı Ahmet Şahin kafilemize bir yemek verecek.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 525 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler