1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İSTANBUL KAMPI 29 MAYIS'TA BAŞLIYOR
İSTANBUL KAMPI 29 MAYISTA BAŞLIYOR

İSTANBUL KAMPI 29 MAYIS'TA BAŞLIYOR

5’inci VIVA World Cup 2012 organizasyonunun son hazırlıkları için İstanbul'da kampa girecek olan KKTC (A)) Milli Takımı kafilesi, 29 Mayıs 2012 Salı günü adamızdan ayrılacak. 3 Mayıs 2012 tarihinden beri hazırlıklarını sürdüren (A) Milli Takım, yap

A+A-

 

 

5’inci VIVA World Cup 2012 organizasyonunun son hazırlıkları için İstanbul'da kampa girecek olan KKTC (A)) Milli Takımı kafilesi, 29 Mayıs 2012 Salı günü adamızdan ayrılacak.

3 Mayıs 2012 tarihinden beri hazırlıklarını sürdüren (A) Milli Takım, yapmış olduğu 17 antrenman ve 1 hazırlık maçının ardından İstanbul'da yapacağı kamp ve 2 hazırlık karşılaşması için İstanbul'a hareket edecek.

Şişli Belediye Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül'ün katkıları ve desteğiyle organize edilen kamp için Artemis Marin Princess Hotel'de kampa girerek turnuva için son çalışmalarını sürdürecek olan "A" Milli Takım, yapacağı 2 hazırlık karşılaşmasıyla çalışmalarını tamamlayacak.  

34 kişilik idareci, teknik heyet, hakem, futbolcu ve basın mensubundan oluşan kafilemiz, 03 Haziran 2012 tarihinde Pazar günü Kuzey Irak'ın Erbil kentine turnuva için hareket edecek.

Kafile şöyle:

Hasan Sertoğlu (Başkan) , av. Enver Baturalp (yön. Kur. Üyesi ve Milli Takım Sorumlusu), Orçun Kamalı (yön. Kur. Üyesi), Mehmet Avcı (İdari Menajer) (idari heyet), Osman Özpaşa (A Klasman Hakemi),  Fırat Canova (T. Direktör), Bülent Aytaç (Yrd. T. Direktör), Mahmut Gürel Yaman (Yrd. Antrenör), Enver Enginsu (Fizyoterapist), Lemi Ertüz Masör (teknik heyet), Songuç Kürşad, Burhan Gürkan (basın).

Futbolcular şöyle:

Türkan Delideniz, Halil Turan, Mustafa Tekpınar (Cihangir), Hasan Piro, Serhan Önet, Serkan Önet, Esin Sonay ve Abbas Osum (Çetinkaya), Çağrı Kıral, Hüseyin Adal, Hamis Çakır, Yasin Kurt, Mustafa Yaşınses (Küçük Kaymaklı), Cenk Yılmaz ve Ahmet Coşkun (Lapta), Kasım Tağman ve Ersen Esmerarslan (Lefke), Erdoğ Barkınay ve Salih Güvensoy (Mağusa Türk Gücü), İbrahim Çıdamlı, Erdinç Börekçi ve Hüseyin Kayalılar (Yenicami)

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 506 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler