1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İSMET FELEK SERBEST
İSMET FELEK SERBEST

İSMET FELEK SERBEST

İsmet Felek, mahkemeye çıkarılmadan serbest bırakıldı Gazimağusa Polisi, İşadamı Taner Yolcu’nun şikâyeti üzerine İsmet Felek’i tutukladı. Tehdit edildiği gerekçesiyle polise şikâyette bulunan Taner Yolcu’nun şikâyeti sonucu gözal

A+A-

 

İsmet Felek, mahkemeye çıkarılmadan serbest bırakıldı

 

 

Gazimağusa Polisi, İşadamı Taner Yolcu’nun şikâyeti üzerine İsmet Felek’i tutukladı. Tehdit edildiği gerekçesiyle polise şikâyette bulunan Taner Yolcu’nun şikâyeti sonucu gözaltına alınan İsmet Felek,24 saat polis gözetiminde kaldıktan sonra dün öğleden sonra Mahkemeye çıkarılmadan serbest bırakıldı.

 

TEHDİT DEĞİL TACİZ

Taner Yolcu, önceki gün İsmet Felek tarafından 2 aydır tehdit edildiğini ileri sürerek polise şikâyette bulundu.  Şikâyetle ilgili soruşturma başlatan Gazimağusa Polisi, İsmet Felek’i gözaltına aldı. Yapılan soruşturma sonucunda işlenen suçun tehdit değil telefonla tacizlik olduğu tespit edildi. 24 saatlik gözetim süresi dolan İsmet Felek, dün 18.00 sıralarında herhangi bir tutukluluğa gerek duyulmadan serbest bırakıldı.

 

BMW X 6 KONUSU

İsmet Felek’in Avukatı Yunsal İlhan, müvekkilinin Taner Yolcu’ya BMW X 6 bir araç sattığını, ancak arabanın bedelini alamadığı için Yolcu’yu telefonla arayarak parasını istediğini söyledi. Herhangi bir tehdidin söz konusu olmadığını ifade eden İlhan,müvekkili Felek’in birkaç kez Yolcu’yu aradığını ve avukatlarının bir araya gelmesini istediğini de sözlerine ekledi.

 

AYRINTILAR BUGÜN YENİDÜZEN’DE

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1839 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler