1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İSKELE’DE HENTBOL FESTİVALİ
İSKELE’DE HENTBOL FESTİVALİ

İSKELE’DE HENTBOL FESTİVALİ

İskele Belediyesi 6’ncı Plaj Hentbol Turnuvası dün oynanan karşılaşmalarla sona erdi

A+A-

 

 

 

 

Hentbol Federasyonu’nun 44’üncü İskele Festivali etkinlikleri çerçevesinde İskele Belediyesi’nin sponsorluğunda organize ettiği 6. Plaj Hentbol Turnuvası tamamlandı. Cemersu’nun da içecek sponsoru olduğu turnuva, İskele Belediyesi Halk Plajı’nda (Makenzi) gerçekleşti.

Turnuvada büyük bayanlarda 4, büyük erkeklerde 8, yıldız kızlarda 2, yıldız erkeklerde de 4 takım olmak üzere toplam 18 takım mücadele etti.

6’ıncı Plaj Hentbol Turnuvası’nda, yarı final ve final maçları kalabalık bir seyirci önünde oynanırken, yıldız kızlarda Akyön Turizm, yıldız erkeklerde MAGEM, büyük bayanlarda China Bazaar, büyük erkeklerde de Hendbulls şampiyon oldu.

Final maçlarının ardından şampiyon olan takımlara, sponsor olan firmalar ve katkı koyanlara düzenlenen ödül töreninde ödülleri İskele Belediyesi Başkanı Halil İbrahim Orun, Başkan Yardımcısı Mehmet Erkul, Maliye Müdürü Mustafa Kabasakal, İskele Belediye Meclis Üyesi ve Spor Komitesi Başkanı Osman Kırşan, Meclis üyesi Emirali Kızıl, Hentbol Federasyonu Başkanı Barış Toprakçı, asbaşkanı Mustafa Akyön, MHK Başkanı Hasan Alçıcıoğlu, yönetim kurulu üyesi Ahmet Mişon ve Cemer Su direktörleri Halil Güzler ve Şener Güzler tarafından takdim edildi.

Turnuvada derece girenler şöyle:

Yıldız kızlar:

1. Akyön Turizm, 2. Cyprus Stone

Yıldız erkekler:

1. MAGEM, 2. Anı Foto, 3. Cyprus Stone

Büyük bayanlar:

1. China Bazaar, 2. Locca, 3. Aysergi

Büyük erkekler:

1. Hendbulls, 2. PEPSİ, 3. Özcoşkun LTD

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 642 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler