1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İskele Rallisi etabında değişiklik
İskele Rallisi etabında değişiklik

İskele Rallisi etabında değişiklik

İskele Rallisi İskele etabında ufak bir değişikliğe gidildi.

A+A-

 

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu’nun (KKTOK) organize ettiği, İskele Festivali kapsamında her sene geleneksel olarak organize edilen İskele Rallisi, İskele etabında ufak bir değişikliğe gidildi.
5 ve 6 Temmuz’da İskele’de yapılacak olan KKTC Ralli Şampiyonası’nın 5’inci ayağı olan İskele Rallisi’nde elde olmayan bazı sebeplerden ötürü, Yeni İskele etabının finişe yakın bir bölümünde ufak bir değişiklik yapıldı.
5 Temmuz Cumartesi günü 16:00’da İskele Sadıkoğlu Petrol önünden alınacak seromonik startın ardından ekipler Kıbrıs haritası etabına gidecekler. İlk aracın 16:18’de start alacağı Harita etabının ardından Kıyı Restaurant yanında kurulacak olan servis alanında yapılacak 45 dakikalık servisin ardından ilk ayak tamamlanacak.
Ekipler ikinci güne 10 dakikalık servis ile başlayacak. 9:28, 10:16 ve 11:04 olmak üzere 3 kez Topcuköy etabını koştuktan sonra 3 saat 15 dakika öğlen arası verilecek.  Aranın ardından; 16:18, 17:06 ve 17:54 olmak üzere 3 kez yeni İskele etabı geçildikten sonra 19:00’da yapılacak ödül töreni ile ralli sona erecek. (kaynak: damalibayrak.net)

Bu haber toplam 916 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler