1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'Işığı gördüm'
Işığı gördüm

'Işığı gördüm'

Birinci Lig’in Girne ekiplerinden Tatlısu, 2010-2011 sezonuna daha farklı bir motivasyonla hazırlanıyor. “Zirveye oynama zamanı geldi” felsefesi ile hareket eden Tatlısu, sezon öncesi çalışmalarını bu şekilde programladı. Bu sezon Tekn

A+A-

Tatlısu Başkanı Ahmet Küçük, kadroyu gençleştirdiklerini ve üst sıralara oynayacak bir takımla lige gireceklerini söyleyerek vurguladı: 

 

“Işığı gördüm”

 

·        “Hedef olarak üst sıraları zorlamak istiyoruz. Takımın çalışmalarında bu ışığı gördüm. Kimse merak etmesin, Tatlısu üst sıraları zorlayacak bir takımla geliyor”

 

Birinci Lig’in Girne ekiplerinden Tatlısu, 2010-2011 sezonuna daha farklı bir motivasyonla hazırlanıyor.

“Zirveye oynama zamanı geldi” felsefesi ile hareket eden Tatlısu, sezon öncesi çalışmalarını bu şekilde programladı.

Bu sezon Teknik Direktör Tayfun Kurtarıcıoğluları ile anlaşan sarı-siyahlıların yardımcı antrenörlüğünü Hüseyin Çağer yapıyor.

Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN Spor Servisi’nin sorularını yanıtlayan Tatlısu Başkanı Ahmet Küçük, üst sıraları zorlayan istekli, arzulu ve koşan bir ekip kurmayı amaçladıklarını söyledi.

Hedef olarak üst sıraları zorlamak istediklerini yineleyen başkan Küçük, “Takımın çalışmalarında bu ışığı gördüm. Kimse merak etmesin, Tatlısu üst sıraları zorlayacak bir takımla geliyor” dedi.

 

YÜZDE ELLİ DEĞİŞİM

Kadronun yüzde ellisini gençleştirdiklerini dile getiren başkan Küçük, Alsancak Yeşilova’dan Salih Atakara, Emin, Yılmazköy’den Salih ile serbest transferden  Hüseyin Özbaysal’ı transfer ettiklerini, Türkiyeli kontenjanlarını stoperde denediklerini belirtirken, yabancı transferde Morris’e ek olarak  orta sahaya bir Kongolu oyuncuyu hafta içerisinde getireceklerini açıkladı. 

 

HAZIRLIK MAÇLARI

Hazırlık maçlarına bu hafta başlayacaklarını ifade eden Küçük, bu maçları gördükten sonra kadronun ihtiyaçlarına göre hareket edeceklerini belirtti.

Başkan Küçük, böylece yaş oranını 22’ye çektiklerini ve yaşları ilerlemiş olan Ertan Bulut, Ufuk Fırat, Birol Faiker, Serdar Özsönmezler ve Abbas ile yollarını ayırdıklarının altını çizdi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 639 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler