1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İMZALAR PAZARTESİ
İMZALAR PAZARTESİ

İMZALAR PAZARTESİ

KKTC Telsim ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu arasında “KKTC Futbol Ligleri İsim Hakkı Sponsorluk Anlaşması” ile ilgili görüşmelerin sonucu, dün KTFF Binası’nda yapılan bir basın toplantısı ile açıklandı. KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu v

A+A-

 

 

 

KTFF ile Telsim, federasyon binasında düzenledikleri basın toplantısında “Futbol Ligleri İsim Hakkı” konusunda prensip anlaşmasına vardıklarını açıkladılar

 

KKTC Telsim ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu arasında “KKTC Futbol Ligleri İsim Hakkı Sponsorluk Anlaşması” ile ilgili görüşmelerin sonucu, dün KTFF Binası’nda yapılan bir basın toplantısı ile açıklandı.

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu ve Telsim Genel Müdürü Ahmet Ulubay tarafından düzenlenen ve KKTC Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar ve Avukat Enver Baturalp’in de katıldıkları basın toplantısında, Telsim’in, 2011-2012 Futbol Federasyonu Süper Lig, Birinci ve İkinci Lig sponsoru olduğu açıklandı. KTFF ile Telsim arasındaki “KKTC Futbol Ligleri İsim Hakkı Sponsorluk Anlaşması”nın imza töreni 19 Eylül Pazartesi günü yapılacak.

 

SERTOĞLU: “İŞBİRLİĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Toplantıda bir açıklama yapan KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, Telsim ile uzunca bir süredir sürdürdüklerini görüşmelerin nihai sonuca ulaştığı ve prensipte anlaştıkları bilgisini vererek, ilk sunulan teklif aşaması ve sonrasında gelinen nokta arasında çok büyük gelişme olduğunu söyledi. Başta, Telsim Genel Müdürü Ahmet Ulubay olmak üzere, KKTC Telsim yetkililerine teşekkür eden Seroğlu, “Beklentilerimizi göz önünde bulundurdular ve bizi kırmadılar. Burada, bir noktanın altını çizmek istiyorum. Bu anlaşma sadece maddi değer taşıyan bir anlaşma değildir. Bunun detaylarını, pazartesi günü yapacağımız imza töreninde açıklayacağız, ancak kulüplerin tek tek farklı kazançlar sağlayacağını özellikle belirtmek isterim. Telsim ile iyi niyetli görüşmelerimiz ve işbirliğimiz gelişerek devam edecektir” dedi.

 

ULUBAY: “DESTEĞE DEVAM EDECEĞİZ”

Basın toplantısında, bir açıklama yapan KKTC Telsim Genel Müdürü Ahmet Ulubay, KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu ile uzun bir süredir görüştüklerini, kendi koşullarından yola çıkarak ilk sundukları teklifi, federasyonun ricası üzerine iki katından daha artırarak, 140 bin TL’lik bir teklif verdiklerini belirtti.  Geçmişte, Lig’in ilk sponsorunun Telsim olduğunu anımsatan Ulubay, futbolun yanı sıra kendi alanlarında gelişime açık, başarılı sporculara da destek verdiklerini, bu sayede, gençlerin spora olan ilgilerinin artmasında katkı sağlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Hem lige isimlerini vererek, hem de bireysel anlamda başarı gösteren sporcuların yanında olarak, Kuzey Kıbrıs Türk sporuna destek vermeye devam edeceklerine vurgu yapan Ulubay, “KTFF ile görüşmelerimiz esnasında göstermiş oldukları anlayış ve destekten dolayı, başta, Hasan Sertoğlu olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim. Bundan sonra da Kıbrıs Türk futbolu ve sporunun gelişmesi için elimizden geleni yapacağız. Telsim Süper Lig, Telsim Birinci ve İkinci Liglerinde mücadele edecek tüm takımlarımıza başarılar dilerken, iyi olanın, gençliğin ve özellikle sporun kazanmasını dilerim. Bugün burada, bize destek olan ve her projemizde sesimizi halkımıza duyuran basın mensuplarına da ayrıca teşekkür ederim” dedi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 783 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler