1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İMZALAR ATILDI
İMZALAR ATILDI

İMZALAR ATILDI

Yenicami Ağdelen Kulübü daha önceden anlaşmaya vardığı futbolculara dün Futbol Federasyonu’nda imza attırdı. Küçük Kaymaklı’dan serbest transfer hakkı ile alınan kaleci Ali Duvarcı, Mağusa Türk Gücü’nden Erdoğ Barkınay ve Hüseyin Sadıkla

A+A-

 

 

Yenicami’nın daha önceden anlaşmaya vardığı Ali Duvarcı, Erdoğ Barkınay, Hüseyin Sadıklar ve Adil Uçar dün Futbol Federasyonu’na gelerek kendilerini resmen Yenicamili yapan imzayı attılar. Siyah beyazlı kulüp bugün Gönyeli Stadı’nda yapacağı çalışma ile sezonu resmen açmış olacak

 

Yenicami Ağdelen Kulübü daha önceden anlaşmaya vardığı futbolculara dün Futbol Federasyonu’nda imza attırdı. Küçük Kaymaklı’dan serbest transfer hakkı ile alınan kaleci Ali Duvarcı, Mağusa Türk Gücü’nden Erdoğ Barkınay ve Hüseyin Sadıklar ile Yenicami’den Adil Uçar dün Futbol Federasyonu’na gelerek kendilerini Yenicamili yapan imzayı attılar. Futbolcular daha sonra siyah beyazlı formayı giyerek basın mensuplarına poz verdiler.

 

SEZON AÇILIŞI BUGÜN

Yenicami Futbol A takımı, futbol takımını oluşturan U19, U15 ve akademi öğrencilerinin de katılımıyla bugün saat 17:30’da Gönyeli Stadyumu’nda sezon açılışı gerçekleştirecek.

Geçtiğimiz günlerde kongresini gerçekleştirerek yönetimi tazeleyen Yenicami bu yıl yine adil oyun ve şampiyonluk parolası ile sezona merhaba diyor.

Camiadaki birlik ve bütünlüğün tüm branşlara yansımasını hedef alan Yenicami Yönetimi istikrarlı sonuçlar alıp bu yıl ligde özlediği şampiyonluğa ulaşmayı hedefliyor. Futbol takımında bu hedef doğrultunda bazı revizyonlar yapan Yenicami Ağdelen Kulübü sezon açılışında yeni transferleri, genç sporcuları ve altyapısı ile birlikte hem basın hem de camia ile biraya gelecek.

Sezon açılışında aynı zamanda teknik heyetin gözetiminde çift kale maç da oynayacak olan futbolcular, yeni sezona disiplinli bir şekilde aralıksız hazırlanıyorlar.

 

“HEDEF YİNE EN ÜST NOKTA”

Yenicami Yönetimi açıkladığı basın bildirisinde her zaman olduğu gibi bu yıl da ligde en üst noktayı hedeflediklerini belirterek, hedefe temiz, doğru ve adil bir şekilde gitmenin önemli olduğuna vurgu yaparak, şampiyonluğa ulaşmak için ilkelerden taviz verilmeyeceğinin altı çizildi.

Kurumsallaşmak, tesisleşmek ve Yenicami’nin geleceğini garanti altına alınması çalışmalarını sürdüren Yönetim kurulu, bu yıl bu çalışmaları bir de şampiyonlukla taçlandırmayı istediklerini belirterek, bu hedefler doğrultusunda gerçekleştirilecek sezon açılışına hem tüm basın mensuplarını hem da tüm camiayı görmek istediklerini de belirttiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 563 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler