1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İMZALAR ATILDI
İMZALAR ATILDI

İMZALAR ATILDI

Balıkesir Sahası’nın sentetik zemine kavuşturulması için düğmeye basıldı

A+A-

 

 

 

 

ÜÇ AYDA BİTECEK... Değirmenlik Belediyesi ile ihaleyi kazanan Tüfekçi LTD. arasında dün Balıkesir Sahası’nın sentetik zemine kavuşturacak anlaşma imzalandı. Sahanın üç ayda tamamlanması bekleniyor

 

Necmi Belge

 

 

Değirmenlik Belediyesi’nin faaliyet alanının genişlemesinden sonra, Başkan Osman Işısal  hizmetlerini diğer köylere de taşımaya devam ediyor.

Bu bağlamda, bölgenin en önemli köylerinden biri olan Balıkesir’e bir sentetik çim saha yapılması için bir süre önce açılan ihale sonuçlandı.

Bu münaseblete dün, Değirmenlik Belediyesi’nde bir tören düzenlenerek, Değirmenlik Belediye Başkanı Osman Işısal ile ihaleyi kazanan Tüfekçi LTD. adına Direktör Hüseyin Tüfekçi  arasında ihale sözleşmesi imzalandı.

 

IŞISAL: “ÜÇ AYDA SONUÇLANACAK”

İmza töreninden önce bir konuşma yapan Değirmenlik Belediye Başkanı Osman Işısal, son idari paylaşımdan sonra Değirmenlik Belediyesi’nin sorumluluk alanının genişlediğini anımsattı.

Bu nedenle, sorumluluk alanlarında olan köylere hizmet götürmek durumunda olduklarını ifade eden Başkan Işısal, spor altyapı tesislerinin de bu olgudan soyutlanamayacağını söyledi.

Işısal, bu hizmetler çerçevesinde bölgenin en önemli köylerinden biri olan Balıkesir’e sentetik çim saha yapmak için kolları sıvadıklarını ve açılan ihalenin sonuçlandığını belirtti.

Bu ihalenin Tüfekçi LTD’a kaldığını ve maliyetinin 757 bin TL olduğunu ve takriben üç ay içerisinde sonuçlanacağını açıkladı.

Işısal son olarak, Değirmenlik Belediyesi sorumluluk alanındaki hizmetlerinin devam edeceğini dile getirirken, bölge gençliğine hizmeti ayaklarına götürdüklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 406 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler