1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İLK TOPLANTI YAPILDI
İLK TOPLANTI YAPILDI

İLK TOPLANTI YAPILDI

VIVA Dünya Kupası için aday kadroya dahil edilen futbolcular, dün teknik direktör Fırat Canova ile bir bilgilendirme toplantısında buluştu

A+A-

 

 

VIVA Dünya Kupası için aday kadroya dahil edilen futbolcular, dün teknik direktör Fırat Canova ile bir bilgilendirme toplantısında buluştu

 

Çağan Kutgüner

 

KKTC Milli Takımı kadrosuna seçilen futbolcular ve teknik heyet dün KTFF toplantı salonunda toplandı.

Kuzey Irak’ın Erbil kentinde 5 – 10 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan turnuvaya katılımla ilgili bilgi verilen toplantıda teknik direktörü Fırat Canova futbolcularla bilgi vererek, maç programını aktardı.

 

SİSTEM ANTRENMANLARDA BELİRLENECEK

5’inci VİVA Dünya Kupası (VIVA World  Cup) çerçevesinde takım ile ilk toplantısını gerçekleştiren Milli takım teknik direktörü Fırat Canova, sistemini dörtlü veya üçlü defans şeklinde belirlediğini ve bu sistemlere uyum sağlayabilecek futbolcuların seçildiğini belirtirken, sistemin hangisi olacağına yapılacak antremanlar sonucunda karar vereceğini söyledi. Yenicami’nin oynadığı 4-2-3-1 sistemini çok beğendiğini belirten Canova, bu sistemi deneyeceğini sözlerine ekledi.

 

ERBAY KADRODAN ÇIKARILABİLİR

Canova , 22 kişilik kadroya seçilen Bostancı Bağcıl futbolcusu Erbay Bertiz’in Adana’ya tedaviye gidecek olmasından ötürü onun yerine bir başka futbolcu seçeceğine de değindi.

Öte yandan KTFF VIVA World Cup’ta maç yönetmesi için Süper Lig hakemlerimizden Osman Özpaşa’yı görevlendirdi. Özpaşa bu turnuvada bir maç yönetecek. Milli takım kadrosuna dahil edilen futbolcular daha sonra Hakemler Derneği’nin binasında bir kaynaşma yemeği yedi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 538 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler