1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İLK SMAÇLAR LAPTA’DA ATILIYOR
İLK SMAÇLAR LAPTA’DA ATILIYOR

İLK SMAÇLAR LAPTA’DA ATILIYOR

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan plaj voleybolunda sezonun ilk turnuvası 23-24 Haziran tarihlerinde Lapta Belediyesi 5. Turizm Festivali çerçevesinde yapılıyor. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Lapta’da ki plaj voleybolu turnuvasını, Lapta Belediye

A+A-

 

 

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan plaj voleybolunda sezonun ilk turnuvası 23-24 Haziran tarihlerinde Lapta Belediyesi 5. Turizm Festivali çerçevesinde yapılıyor.

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Lapta’da ki plaj voleybolu turnuvasını, Lapta Belediyesi sponsorluğunda, Voleybol Federasyonu düzenliyor. Sezonun ilk organizasyonu olan plaj voleybolu organizasyonu beş kategoride düzenleniyor. Büyük bayanlar, büyük erkekler, masterler, yıldız kızılar ve yıldız erkekler kategorilerinde düznelencek olan Lapta Belediyesi 5. Turizim Festivali Plaj Voleybolu turnuvası için geri sayım da başladı.

 

KAYITLAR 15-19 HAZİRAN’DA

 

Sezonun ilk plaj voleybolu organizasyonuna katılacak olan takımlar için kayıt işlemleri 15-19 Haziran tarihlerinde yapılacak.

Turnuvaya katılmak isteyen takımlar belirtilen tarihlerde Türk bankası şubelerine kayıtlarını yaptırabilecekler. Sezonun ilk turnuvasına hazırlıklar devam ederken takımlarında çalışmalarını hızlandırdığı görüldü. Yaz aylarının en gözde spor branşı olan plaj voleybolunda organizasyonlar Temmuz ve Ağustos aylarında düzenlenecek olan turnuvalarla devam edecek.

Voleybol Federasyonu tarafından belirlenen plaj voleybolu  turnuvaları 23-24 Haziran, 11-12 Temmuz , 28-29 Temmuz ve 11-12 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek.

Bu yıl düzenlenecek olan turnuvalar galipler ve mağluplar grubu şeklinde çift eleme sistemine göre oynaancak. Takımlar turnuvalarda elede edecekleri puanlara göre klasman sıralaması yapılacak.         

Voleybol Federasyonu, düzenlemiş olduğu turnuvalara katılım göstererek başarılı olan takımları Türkiye Şampiyonası müsabakalarına göndermeyi planlıyor.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 461 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler