1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İLK MAÇ GECE YARISI
İLK MAÇ GECE YARISI

İLK MAÇ GECE YARISI

Kuzey Irak’ın Erbil şehrinde 4-9 haziran tarihleri arasında düzenlenecek 5’inci VIVA Dünya Kupası’na katılacak olan KKTC A Milli Futbol Takımı, bugün sabah ikinci etap çalışmaları için İstanbul’a hareket etti. Turnuvadaki Darfur ve

A+A-

 

 

 

5’inci VIVA Dünya Kupası’nda maç programları belli oldu

 

 

 

Kuzey Irak’ın Erbil şehrinde 4-9 haziran tarihleri arasında düzenlenecek 5’inci VIVA Dünya Kupası’na katılacak olan KKTC A Milli Futbol Takımı, bugün sabah ikinci etap çalışmaları için İstanbul’a hareket etti. Turnuvadaki Darfur ve Provence ile C grubunda yer alan Milli Takım’ın ilk maçını 4 haziran Pazartesi gecesi saat 00.00’da Darfur ile oynayacak olması dikkat çekti

 

Kuzey Irak’ın Erbil şehrinde 4-9 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek 5’inci VIVA Dünya Kupası’na katılacak olan KKTC A Milli Futbol Takımı, bu sabah saat 07.45’te ikinci etap çalışmaları için İstanbul’a hareket etti. İstanbul’da Kemerburgaz’da 2 Haziran tarihine kadar hazırlıklarını sürdürecek olan Milli Takım, daha sonra 3 haziran Pazar günü sabah uçağı ile Irak’ın Erbil şehrine hareket edecek.

 

AÇILIŞ 4 HAZİRAN’DA

5’inci VIVA Dünya Kupası’nın açılış seremonisi 4 haziran Pazartesi günü saat 19.00’da gerçekleşecek. Ardından ilk maç turnuvaya ev sahipliği yapan Kürdistan ile Batı Sahra arasında Erbil Uluslararası Stadyumu’nda saat 20.00’de oynanacak.

 

MİLLİLERİN İLK MAÇI GECE YARISI

5’inci VIVA Dünya Kupası’nda C grubunda yer alan KKTC A Milli Futbol Takımı’nın rakipleri Provence ve Darfur. Darfur turnuvaya katılabilmek için bugün Irak’a hareket etti. Milli Takım’ın grupta Provence ve Darfur ile oynayacağı maçların saatlerinin gece geç vakitlerde olması ise dikkat çeken diğer bir nokta. Gruptaki ilk maçını 4 haziran Pazartesi günü gece yarısı 00.00’da Darfur ile oynayacak olan KKTC A Milli Futbol Takımı, gruptaki ikinci ve son maçını Provence karşısında 6 haziran Çarşamba günü saat 22.30’da oynayacak.

 

TURNUVANIN STATÜSÜ

Turnuvada 3’erli takımdan 3 grup yer alıyor. Gruplarda birinci olacak takımların yanı sıra en iyi ikinci olacak takım yarı finallere yükselecek. Yarı final karşılaşmaları 7 haziran Perşembe günü, üçüncülük ve final karşılaşmaları 9 haziran Cumartesi günü oynanacak. Turnuvanın tamamlanması ile birlikte KKTC A Milli Futbol Takımı 10 haziran Pazar günü Ankara üzerinden adaya dönecek. KKTC A Milli Futbol Takımı’nın 5’inci VIVA Dünya Kupası’nda oynayacağı grup maçlarının programı şöyle:

 

4 haziran Pazartesi

Erbil Uluslararası Stadyumu: KKTC – Darfur (00.00)

 

6 haziran Çarşamba

Erbil Uluslararası Stadyumu: KKTC – Provence (22.30)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 768 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler