1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ILIK'IN ADI GEÇİYOR
ILIKIN ADI GEÇİYOR

ILIK'IN ADI GEÇİYOR

Güzelyurt’un köklü ve geçmişi başarılarla dolu Birinci Lig ekiplerinden Binatlı Yılmaz Spor Kulübü son yıllarda yönetim ve başkanlık sıkıntıları içerisinde ve eski günlerini arıyor. Binatlı camiasına yakın kişilerden alınan bilgiye göre, şu anda Bi

A+A-

 

 

Telsim Birinci Ligi ekiplerinden Binatlı’da başkanlık yarışı başladı

 

 

Telsim 1’nci Lig batı bölgesi takımlarından Binatlı Yılmaz Spor Kulübü’nde başkanlık için şu sıralar daha önceki yıllarda da yönetimde birçok görev alan Çelebi Ilık’ın adı geçiyor

 

Güzelyurt’un köklü ve geçmişi başarılarla dolu Birinci Lig ekiplerinden Binatlı Yılmaz Spor Kulübü son yıllarda yönetim ve başkanlık sıkıntıları içerisinde ve eski günlerini arıyor.

Binatlı camiasına yakın kişilerden alınan bilgiye göre, şu anda Binatlı Kulübü’nün basın sözcüsü ve federasyon temsilciliği görevini yapan Çelebi Ilık’ın Binatlı Kulübü’nün eski günlerine geri dönüş adına yeniden toparlanma ve yapılanması için yeni sezonda yapılacak genel kurulda başkanlığa en yakın aday olduğu belirtiliyor.

Şimdi kulüp başkanı Raif Erkıvanç ile iyi ilişkiler ve yakın mesai arkadaşlığı içerisinde oldukları da bilinen Çelebi Ilık, Binatlı Kulübü’nün yakın çevrelerine birlik ve beraberlik adına çağrı yaptığı da belirtildi.

Yaklaşık 12 yıldan bu yana birçok dönemde Binatlı Spor Kulübü’nde Divan Başkanlığı, Sporcu Sorumluluğu, yönetim kurulu üyeliği görevlerinde de bulunan Çelebi Ilık’a yakın çevreleri Binatlı Kulübü’nü yeniden eski güzel ve başarılı günlerine geri döndürme adına kulüp başkanlığı görevine hazır olduğunu belirtiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 561 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler