1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İKİNCİ STÖ FUARI LOKMACI MEYDANI’NDA
İKİNCİ STÖ FUARI LOKMACI MEYDANI’NDA

İKİNCİ STÖ FUARI LOKMACI MEYDANI’NDA

“ENGAGE - Barışa Sen de Katıl” projesi çerçevesinde organize edilen Sivil Toplum Örgütleri (STÖ) Fuarı, yarın Lokmacı Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

A+A-“ENGAGE - Barışa Sen de Katıl” projesi çerçevesinde organize edilen Sivil Toplum Örgütleri (STÖ) Fuarı, yarın Lokmacı Meydanı’nda gerçekleştirilecek.
Management Centre ile NGO Support Centre tarafından yürütülen ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı tarafından desteklenen program çerçevesinde düzenlenen bu yılki fuarda, birçok sivil toplum örgütü çeşitli aktiviteler sunacak.
Halkı farklı sektörlerde çalışan STÖ’lerle buluşturmak ve adanın gelişimine katkı koymak amacıyla düzenlenen fuar, cumartesi sabah 11:00’den akşam 20:00’ye kadar sürecek.
Fuar alanında bu sene Gommalar, Utku Yerebakan ve Caravan Blue gruplarınn canlı müzik performansları yer alacak. Dance for Peace, Golden Steps Dans Stüdyosu ve HASDER de dans gösterileri sunacak. Fuarda ayrıca, seramik sanatçısı Sevcan Çerkez’in halkı da içine katacağı ve ‘’Tarihe İz Düşün’’ adıyla yapacağı heykel ve seramik çalışması yer alacak.
Fuarda çocuklar için de birçok etkinlik düzenlenecek.
Saat 17:30’da ise Lefkoşa Surlariçi bölgesine fotoğraf çekme gezisi düzenlenecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 511 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler