1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İKİNCİ MAÇLAR OYNANDI
İKİNCİ MAÇLAR OYNANDI

İKİNCİ MAÇLAR OYNANDI

28 Nisan - 19 Mayıs 2012 tarihleri arasında 13 yaş altı futbolcu çocuklar için ilk kez organize edilen "U13 Panda Stix Futbol Şöleni"nde ikinci hafta karşılaşmaları oynandı. KANER Şirketler Grubu ve Has Gıda ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu işbirliği il

A+A-

 

 

KANER Şirketler Grubu ve Has Gıda ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu işbirliği ile önceki hafta sonu ilk maçlar oynanan U13 Panda Stix Futbol Şöleni’nde ikinci maçlar oynandı. Yenicami ve Çetinkaya günü galibiyetle tamamladı

 

 

28 Nisan - 19 Mayıs 2012 tarihleri arasında 13 yaş altı futbolcu çocuklar için ilk kez organize edilen "U13 Panda Stix Futbol Şöleni"nde ikinci hafta karşılaşmaları oynandı. KANER Şirketler Grubu ve Has Gıda ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu işbirliği ile önceki haftasonu başlayan “U 13 Panda Stix Futbol Şöleni”nde Lefkoşa kulüplerinin U 13 takımları Cihangir, Gönyeli, Küçük Kaymaklı, Çetinkaya, Yenicami ve Hamitköy yer alıyor. Geniş sayıda futbolcu adayının yeteneklerini ve becerilerini geliştirme imkanı bulduğu organiazsyona, küçük futbolcuların aileleri de büyük ilgi gösteriyor.

 

İKİNCİ MAÇLAR

"U13 Panda Stix Futbol Şöleni"nin ikinci hafta karşılaşmaları dün Lefkoşa Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nda oynandı. Günün ilk karşılaşmasında Küçük Kaymaklı ile Yenicami karşı karşıya geldi. İlk devresi 1-0 Küçük Kaymaklı lehine tamamlanan maçın ikinci devresinde Yenicami 2 gol bularak karşılaşmayı 2-1 kazanan taraf oldu.

Günün ikinci karşılaşmasında Cihangir ile Çetinkaya U13’leri karşı karşıya geldi. Çetinkaya’nın üstün bir oyun sergilediği maçta sarı kırmızılılar rakibini 4-1 mağlup etti. Gruplardaki son maçlar önümüzdeki hafta sonu oynanacak. Bu maçlarda Hamitköy ile Küçük Kaymaklı, Çetinkaya ile Gönyeli karşı karşıya gelecekler.

 

Sonuçlar

17.00 – 18.10:

K.Kaymaklı – Yenicami: 1-2

Cihangir – Çetinkaya: 1-4

 

12 Mayıs Cumartesi

17.00: Hamitköy – K.Kaymaklı

18.10: Çetinkaya – Gönyeli

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 632 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler