1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İKİNCİ KEZ KATILDI
İKİNCİ KEZ KATILDI

İKİNCİ KEZ KATILDI

Eliz Maloney, İngiltere Yetenek Avcıları kampına davet edildi

A+A-

 

 

 

 

Eliz Maloney, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da özel bir davetle “Yetenek Avcıları Kampı’na katıldı.

Telsim’in ana sponsor olarak destek verdiği Eliz Maloney, geçen yıl 10 yaşta Büyük Britanya şampiyonu olduktan sonra, bu yıl yine 12 yaşta, hem tekler hem de çiftler kategorilerinde Büyük Britanya şampiyonu olmuş ve büyük dikkat çekmişti.

Eliz Maloney, son iki yıldır İngiltere’deki en başarılı ve yetenekli çocuk tenisçilerin davet edildiği ve “İngiltere Yetenek Avcıları” tarafından büyük bir dikkatle izlenen Londra kampı için davet aldı. Eliz Maloney, geçen yıl yetenekleri kapsamında değerlendirilerek ‘A’ almış ve  gelecek vaat eden tenisçiler arasında ismini yazdırmıştı.

 

DAHA ÖNCE KATILMIŞTI

Eliz Maloney, geçen süre zarfında birçok turnuvaya katılarak, hem teklerde hem de çiftlerde şampiyonluklar elde ederek, aldığı bu dereceyi ne kadar hak ettiğini göstermişti.

Eliz Maloney, kamp süresince, profesyoneller tarafından, tüm teknik vuruşları, oyun kurabilme becerileri, fiziksel özelliklerin yanı sıra, mental olarak da izlenecek. Daha önce katılmış olduğu kamplarda da büyük beğeni toplayan Eliz Maloney, küçük yaşına rağmen ailesinden ve ülkesinden uzakta çalışmalarına büyük bir olgunlukla ve azimle devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 381 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler