1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İKİNCİ AYAK MÜSABAKALARI YAPILDI
İKİNCİ AYAK MÜSABAKALARI YAPILDI

İKİNCİ AYAK MÜSABAKALARI YAPILDI

“2012 Kickboks Ligi”nde 2’nci Ayak Müsabakaları geçtiğimiz Pazar günü Y. İskele Dr. Fazıl Küçük Spor Salonu’nda yapıldı.

A+A- 

 

Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu tarafından düzenlenen “2012 Kickboks Ligi”nde 2’nci Ayak Müsabakaları geçtiğimiz Pazar günü Y. İskele Dr. Fazıl Küçük Spor Salonu’nda yapıldı.

Minikler, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler kategorilerinde gerçekleştirilen müsabakalar, Semi Contact ve Light Contact disiplinlerinde gerçekleştirildi. Lefkoşa Savunma Sanatları Derneği, Tatlı Spor Kulübü, Güzelyurt Savunma Sanatları Derneği, Girne Savunma Sanatları Derneği, Magosa İhtisas Kulübü ve Türk Göçmenler Derneği olmak üzere toplam 6 takımın kıyasıya mücadele ettiği müsabakalar heyecanlı ve çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.
Müsabakaların sonunda dereceye giren sporcuların madalyaları Federasyon Başkanı Niyazi Demirel, Federasyon Başkan Yardımcısı Kürşat Dünki, İskele Belediye Başkanı Halil İbrahim Orun, Karadeniz Kültür Derneği Başkanı Turan Büyükyılmaz, Tatlı Spor Kulübü Başkanı Ömer Tatlı ve Magosa İhtisas Kulübü Başkanı Galip Tilim tarafından verildi.

Toplam 3 ayak’tan oluşan “2012 Kickboks Ligi”nin sonunda Minik, Yıldız, Genç ve Büyükler kategorilerinde ilk sırada yer alan takımlar ile Genel Klasmanda ilk üç sırada yer alan takımlar kupa ile ödüllendirilecek.Bu haber toplam 407 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler