1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İHALESİ DE AÇILDI
İHALESİ DE AÇILDI

İHALESİ DE AÇILDI

ÇEVRE DEMİRLERİ VE YÜRÜYÜŞÜŞ PARKURU YENİLENECEK... Atilla Topaloğlu Stadı’nın çevre demirleri ve yürüyüş yollarının sentetik çim yapılması için ihaleye çıkıldı Kamil KOLCU Lefkoşa’nın sportif anlamda büyük yükünü çeken Atilla Topalo

A+A-

 

 

 

ÇEVRE DEMİRLERİ VE YÜRÜYÜŞÜŞ PARKURU YENİLENECEK... Atilla Topaloğlu Stadı’nın çevre demirleri ve yürüyüş yollarının sentetik çim yapılması için ihaleye çıkıldı

 

Kamil KOLCU

 

Lefkoşa’nın sportif anlamda büyük yükünü çeken Atilla Topaloğlu Stadı’nın  (Okullar Sahası)  yenilenmesi için harekete geçildi. Uzun yıllardan beridir yenilenmesi için çeşitli sözlerin verildiği sahanın yenilenmesi konusunda Spor Dairesi gerçekçi bir adım atarak ihale açtı. Stadın çevre demirlerinin ve koşu pistinin yenileneceği haberini ilk olarak YENİDÜZEN Gazetesi kamuoyuna duyurmuştu. 

 

İHALEDE NELER VAR?

 

Atilla Topaloğlu Stadı’nın yenilenmesi için Spor Dairesi tarafından çıkılan ihalede  çevre demirlerinin yapılması ile yürüyüş yollarının sentetik çim yapılması için teklif kabul edilecek.

İhalenin kapsamı şöyle:

İşin Konusu:

Atilla Topaloğlu stadı çevre demirlerinin yapılması ile yürüyüş yollarının sentetik çim yapılması için teklif kabul edilir.

(Bu ihaleye I., II., III. sınıf Yapı inşaatı ve/veya I., II., III. Sınıf teknik işler müteahhitleri katılabilir.)

Kapanış Tarihi:

17/10/2012 10:00

Şartname Bedeli:

300.-TL+KDV

Not:

1- İhaleye teklif verenler şartnameye göre istenen belgeleri ( Vergi Güvenlik Belgesi, Sosyal Sigortalar, İhtiyat Sandığı, Çalışma Dairesi ve Tescil Belgeleri) ve/veya malzemelerle ilgili broşür, katalog ve şartname gereği istenen diğer tüm belgeleri teklifleri ile birlikte verecektir.

2- Geçici teminat %5 tir. Teminatsız teklifler dikkate alınmayacaktır.

3- Geçici teminat olarak 41/2001 sayılı Merkez Bankası Yasası altında denetlenen Banka Teminat mektupları geçerli olacaktır.

4-Geçici teminat süresi en az 45 gün olacaktır. (İhalenin kapandığı tarihten itibaren)

5- Teminat olarak yalnız Banka Teminat mektubu veya Maliye’ye yatırılacak para karşılığı alınan makbuz geçerli olacaktır.(Hangi şekilde olursa olsun kat’i surette çek kabul edilmeyecektir.)

6-Verilecek teklifler KDV’siz olacaktır.

7- İnşaatlarla ilgili Müteahhitlerin 19/98 sayılı Yapı İnşaatı ve Teknik İşler Müteahhitleri “Kayıt ve Denetim Yasası” gereği Encümene kayıt şartı gerekmektedir. Ayrıca Müteahhitler sınıf karnesi fotokopisini teklifler ile birlikte sunacaklardır.

Açıklama:

Şartname bedeli Spor Dairesi'ne yatırılacaktır.

 

 

 

 

Bu haber toplam 493 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler