1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. İdris: Sıkıntı karar alma süreçlerimiz, yöntemle ilgili…
İdris: Sıkıntı karar alma süreçlerimiz, yöntemle ilgili…

İdris: Sıkıntı karar alma süreçlerimiz, yöntemle ilgili…

TDP MYK dün sabah bir araya geldi, hem 4’lü koalisyon görüşmelerini hem de parti Genel Sekreteri Asım İdris’in komite görüşmelerinden çekilmesini değerlendirdi.

A+A-

YENİDÜZEN’e konuşan TDP Genel Sekreteri Asım İdris ise partideki karar alma süreçleri ve yöntemler nedeniyle dünkü koalisyon görüşmelerine katılmadığını söyleyerek, İlahiyat Koleji veya bakanlık talebi ile ilgili ortaya atılan iddiaların doğru olmadığını açıkladı.

 

TDP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) dün sabah bir araya geldi, hem 4’lü koalisyon görüşmelerini hem de parti Genel Sekreteri Asım İdris’in komite görüşmelerinden çekilmesini değerlendirdi.

Toplantı sonrası herhangi bir açıklama yapılmadı, ardından CTP Genel Merkezi’ndeki komite toplantısına geçildi. 

Öte yandan TDP Genel Sekreteri Asım İdris, partideki karar alma süreçleri ve yöntemler nedeniyle dünkü koalisyon görüşmelerine katılmadığını söyleyerek, İlahiyat Koleji veya bakanlık talebi ile ilgili ortaya atılan iddiaların doğru olmadığını açıkladı.

YENİDÜZEN’e açıklama yapan İdris, görevinden veya partiden istifasının söz konusu olmadığını da ifade ederek, şu anki pozisyonunun Pazartesi günkü toplantıya da katılmama yönünde olduğunu belirtti.

 

Bu haber toplam 2610 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler