1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İDMANA ÇIKTI ANCAK TRANSFER GERÇEKLEŞMEDİ!
İDMANA ÇIKTI ANCAK TRANSFER GERÇEKLEŞMEDİ!

İDMANA ÇIKTI ANCAK TRANSFER GERÇEKLEŞMEDİ!

Süper Lig’in batı temsilcilerinden Lefke, kaleci Mehmet Özeralp’i 120 bin TL ve kaleci Ali Duvarcı konusunda prensipte anlaşmaya varırken, dün geceye kadar süren yoğun pazarlıklar sonuç vermeyince bu takas gerçekleşmedi. Menekşe-beyazlıların

A+A-

 

 

Mehmet Özeralp’a karşılık Lefke’ye verilmesi planlanan kaleci Ali Duvarcı dün menekşe-beyazlılarla idmana çıkarken, akşam saatlerine kadar süren pazarlıklar ise sonuç vermeyince bu transfer gerçekleşmedi

 

 

Süper Lig’in batı temsilcilerinden Lefke, kaleci Mehmet Özeralp’i 120 bin TL ve kaleci Ali Duvarcı konusunda prensipte anlaşmaya varırken, dün geceye kadar süren yoğun pazarlıklar sonuç vermeyince bu takas gerçekleşmedi.

Menekşe-beyazlıların gerçekleştirdiği çalışma yüksek tempoda geçerken, kaleci Ali Duvarcı’nın da antrenmana inmesi moralleri yükseltmişti.

Lefke’nin çift kale maç ile tamamlanan dünkü antrenmanını kulüp yönetimi de izledi. Ancak dün akşam süren pazarlıklar ve Ali Duvarcı için Bostancı Bağcıl’ın da devreye girmesi, saatlerin 22.00’yi gösterdiğinde herhangi bir sonuç alınamaması sonrası Duvarcı Federasyon’u terk etti. Kendisine ulaşmaya çalışan kulüplere cevap vermeyen Duvarcı’nın bu tavrı sonrası pazarlıklar tıkandı.

 

Fotoğraflar: Haldun Oktay

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 762 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler