1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İÇTİ, İÇTİ, ÇİÇEKÇİYE GİRDİ!
İÇTİ, İÇTİ, ÇİÇEKÇİYE GİRDİ!

İÇTİ, İÇTİ, ÇİÇEKÇİYE GİRDİ!

Lefkoşa’da dün sabah saat 7:35 sıralarında meydana gelen kazada, 20 yaşındaki sürücü Mustafa Okay aracı ile önce önündeki araca çarptı, sonra Nilay Çiçekçilik’e girdi…20 yaşındaki sürücünün aşırı sürat ve dikkatsizliğinin yanı sıra, 136

A+A-

 

 

Lefkoşa’da dün sabah saat 7:35 sıralarında meydana gelen kazada, 20 yaşındaki sürücü Mustafa Okay aracı ile önce önündeki araca çarptı, sonra Nilay Çiçekçilik’e girdi…20 yaşındaki sürücünün aşırı sürat ve dikkatsizliğinin yanı sıra, 136 miligram alkollü olduğu da tespit edildi.

 

Lefkoşa’da dün sabah saatlerinde meydana gelen kazada, aşırı alkollü olduğu tespit edilen 20 yaşındaki Mustafa Okay önce önündeki bir araca vurdu, ardından da Nilay Çiçekçilik’e girerek durabildi.

20 yaşındaki sürücünün aşırı sürat ve dikkatsizliğinin yanı sıra, 136 miligram alkollü olduğu da tespit edildi.

 

ÖNÜNDEKİNE VURDU, ÇİÇEKÇİYE KONDU…

Dün sabah saat 7:35 sıralarında Bedrettin Demirel Caddesi üzerinde LK 743 plakalı Hundai marka salon aracı ile seyreden 20 yaşındaki Mustafa Okay, önce önündeki giden ve sinyal verip dönüş yapmaya hazırlanan Kasym Naovruzov yönetimdeki DV 858 plakalı salon araca çarptı, daha sonra çarpmanın etkisiyle savrularak Nilay Çiçekçilik’e girdi.

 

136 MİLİGRAM ALKOL…

Polis’ten alınan bilgiye göre aşırı sürat ve dikkatsizliği tespit edilen 20 yaşındaki sürücü Mustafa Okay’ın, 136 miligram alkollü olduğu da belirtildi.

Yaralanarak Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Okay’ın vücudunda kesiler olduğu ve müşahade altına alındığı öğrenildi.

 

NİLAY ÇİÇEKÇİLİK’TE HASAR BÜYÜK

Lefkoşa’nın tanınmış çiçekçilerinden, Nilay Eyyubi’ye ait Nilay Çiçekçilik kaza sonucu büyük hasar gördü. Aracın girdiği dükkanın duvarı yıkılırken, ön cephesi tamamen aşağıya indi. Dükkan önündeki ve içindeki çiçeklerin yanı sıra klima ve bir çok malzeme zarar gördü.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1398 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler