1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İBRAHİM ŞEVKİ, UNITED MEDYA'DAYDI
İBRAHİM ŞEVKİ, UNITED MEDYADAYDI

İBRAHİM ŞEVKİ, UNITED MEDYA'DAYDI

“O Ses Türkiye” yarışmasına katılan ve finale kadar ilerleyen, sanatçımız İbrahim Şevki dün UNITED MEDYA’nın konuğu oldu.

A+A-

 

 

“Ben Kıbrıslıyım, adamızı çok seviyorum”

 

“O Ses Türkiye” yarışmasına katılan ve finale kadar ilerleyen, sanatçımız İbrahim Şevki dün UNITED MEDYA’nın konuğu oldu. Adaya dönüşün hemen ardından UNITED MEDYA’yı ziyaret eden Şevki, yarışma boyunca yaşadıklarını ve Kıbrıs halkının kendisine olan ilgisinden bahsetti. En büyük mutluluğunun, adaya döndüğü zaman, insanların kendisine “Seni Kıbrıslı olduğun için değil, hak ettiğin için destekledik” demelerinin olduğunun altını çizen Şevki yarışma süresince ise edindiği tecrübe ve dostlukların önemine vurgu yaptı.

Yarışmada ikinci gelişinin Kıbrıslı oluşuna bağlanması konusunda ise Şevki, sonuçların noter huzurunda açılarak ortaya çıktığını ve böyle bir durumun olası olmadığını belirtti. Yarıştığı 18 hafta boyunca sesi ve kişiliği ile hem Kıbrıs’ın, Hem de Türkiye’nin sevilen ismi haline gelen Şevki; yarışmaya katılmış olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

“Ben Kıbrıslıyım, adamı çok seviyorum, insanlarımı çok seviyorum, buradan ayrılmayı düşünmüyorum” diyen Şevki, Kıbrıs’ta müzik yaşamı ile ilgili sorunlar olduğuna dikkat çekti.

İbrahim Şevki, Kanal SİM’de yayınlanan “Günün Getirdikleri” isimli programa da katılarak Aysu Basri Akter’in sorularını yanıtladı.  

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1202 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler