1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İBRAHİM ŞEVKİ FİNALE GİDİYOR
İBRAHİM ŞEVKİ FİNALE GİDİYOR

İBRAHİM ŞEVKİ FİNALE GİDİYOR

Her bölümü büyük bir ilgi ile izlenen “O Ses Türkiye” yarışmasında, bu hafta yine nefesler İbrahim Şevki için tutulacak.

A+A-

 

 

“O Ses Türkiye”de yarışan Kıbrıslı sanatçı İbrahim Şevki, KKTC Telsim abonelerinin sms’leri ile finale bir adım daha yaklaşacak.

Her bölümü büyük bir ilgi ile izlenen “O Ses Türkiye” yarışmasında, bu hafta yine nefesler İbrahim Şevki için tutulacak. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuk yaptığı yarışmada Hülya Avşar, Murat Boz, Hadise ve Mustafa Sandal’ın koçluk yaptığı gruplar yarışıyor. İbrahim Şevki, Mustafa Sandal’ın grubunda 05 Şubat Pazar akşamı yine Telsim abonelerinin desteği ile rakiplerini geride bırakarak bir üst tura çıkmak için yarışacak.

 

“İBRAHİM ŞEVKİ’YE DESTEK DEVAM EDECEK”

 

Kuzey Kıbrıs Halkının destekleri ile her hafta bir üst tura çıkmayı başaran İbrahim Şevki, 29 Ocak Pazar akşamı, Sertab Erener’in “Aşk “ adlı parçasını seslendirerek herkesin beğenisini toplamıştı. Bu başarılı yorumu kendisini bir üst tura taşımakla kalmamış grubu içerisinde de en fazla oyu almasına neden olmuştur. Bu hafta yine Telsim abonelerinin 2950’ye İbrahim Şevki’nin yorumu sırasında gönderecekleri sms’ler ile, bir üst tura çıkmak için yarışacak.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 930 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler