1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. İbrahim Aziz’in 'Perde Aralığından' kitabı tanıtılıyor
İbrahim Aziz’in Perde Aralığından kitabı tanıtılıyor

İbrahim Aziz’in 'Perde Aralığından' kitabı tanıtılıyor

İbrahim Aziz’in Türkçe ve Rumca olarak yayınlanan yeni kitabı “Perde Aralığından”, 10 Ağustos Çarşamba akşamı Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası lokalinde yapılacak bir etkinlikle tanıtılacak

A+A-
 
 
İbrahim Aziz’in Türkçe ve Rumca olarak yayınlanan yeni kitabı “Perde Aralığından”, 10 Ağustos Çarşamba akşamı Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası lokalinde yapılacak bir etkinlikle tanıtılacak.
Saat 19.00’da başlayacak olan etkinlik, yazarın kitap hakkındaki sunuşu ile katılımcıların soru ve yorumları bölümlerinden oluşacak. Dileyen okurlar kitap alıp imzalatma ve yazarla sohbet etme imkanı da bulacaklar.
“Perde Aralığından”, tarihimizin bilinmeyen yönlerini gün ışığına çıkarması ve TMT kurşunlarıyla hayatını kaybeden Derviş Ali Kavazoğlu ile Cumhuriyet Gazetesi yazarları arasındaki ilişkilere ışık tutması bakımından oldukça ilgi çekici bir araştırma. Kitap, TMT'nin cinayetleri yanında, AKEL içerisinde Kıbrıslı Türkler tarafından verilen mücadelenin bilinmeyen yönlerini de aydınlatıyor.
Dağıtımı Khora Kitap Café tarafından gerçekleştirilen “Perde Aralığından” kitabı, Ledra Palace ışıkları karşısındaki Khora Kitap Café’den ve tüm seçkin kitapçılardan temin edilebilir. Etkinlik ve kitap hakkında daha ayrıntılı bilgi için 22 89 557 numaralı telefon aranabilir.
 

 

Bu haber toplam 896 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler